Tylko dla kobiet

Zarezerwuj piątkowe popołudnie dla siebie!

  • Zajęcia zumby w Lady Fitness Club

    Zajęcia zumby w Lady Fitness Club


Lady Fitness Klub przy pl. Solidarności ma bardzo atrakcyjną ofertę na koniec pełnego obowiązków i pośpiechu tygodnia. 11 października, impreza pod hasłem „Dzień tylko dla kobiet” powinna być interesująca dla tych pań, które myślą o swojej urodzie, zdrowiu, kondycji fizycznej, a także bezpieczeństwie.

I tak, organizatorzy spotkania zapraszają na spotkanie z Patrycją Kondracką, autorką książki „Sekret Młodości – Facefitness”, która opowie o swoim ekologicznym stylu życia i zaprezentuje naturalne metody redukowania zmarszczek i modelowania twarzy. Nowatorski trening jest oparty na autorskim programie ćwiczeń na poszczególne partie mięśni twarzy, czego efektem ma być poprawienie jej elastyczności i wygładzenie, zredukowanie powstających zmarszczek i zapobieganie tworzeniu się nowych.

Chętne panie będą mogły również wziąć udział w kursie samoobrony, który poprowadzi instruktor Krystian Balowski – trener personalny i specjalista żywienia. Oprócz zaznajomienia się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, panie nauczą się, jak rozpoznać zagrożenie i uniknąć ryzyka. Trener zaprezentuje także podstawowe techniki samoobrony, a także to, jak do obrony wykorzystać przedmioty „damskiego” codziennego użytku, np. torebkę czy dezodorant.

W programie piątkowej imprezy jest także kurs jesiennego makijażu, który poprowadzą wizażystki z perfumerii Sephora, a nadto: pokaz dobóru biżuterii do typu urody, badanie rodzaju cery, degustacja świeżo wyciskanych soków, świeżych tortilli i sałatek z Yammi. Kuszące są także otwarte zajęcia fitness, podczas których uczestniczki będą mogły poćwiczyć zumbę oraz pilates przy muzyce na żywo.

Oprócz tego, na siłowni, każda pani będzie mogła skorzystać z analizy składu ciała, spirometrii, konsultacji z instruktorami fitness, zaproszeń na treningi personalne czy z pokazowych zabiegów na twarz Endermologie.

 

Wstęp oraz wszystkie atrakcje są bezpłatne!

„Dzień tylko dla kobiet” rozpocznie się o godz. 17.00, Lady Fitness Club, pl. Solidarności 1/3/5.

 

MaWi
fot. Lady Fitness Club

Zgłoś uwagę