Darmowa potańcówka na Tygodniu Ruchu

Lubisz tańczyć, masz ochotę nauczyć się nowych kroków, a może po prostu pobawić w rytm ulubionych przebojów muzycznych? Zapraszamy na wieczorki taneczne, które podczas Tygodnia Ruchu będą odbywać się od 29 września do 4 października w namiocie na pl. Nowy Targ. Nie ma zapisów, wystarczy przyjść. Wstęp wolny.

  • Street Dance Academy

    Potańczysz m.in. z Street Dance Academy


W poniedziałek, 29 września, zapraszamy na Party Dance, podczas którego będzie można poznać choreografie do największych światowych hitów muzycznych, wziąć udział w pokazie i zajęciach Drums Alive oraz „Tańcu Wrocławia”. Na prośbę wielu uczestników z poprzednich lat w tym roku odbędzie się wieczorek taneczny ze Street Dance Academy. Na to wydarzenie instruktorzy z SDA przygotowali specjalnie dwie różne lekcje tańca: dancehall i new age, połączone z krótkim wykładem (ponieważ taniec to nie tylko kroki, ale i historia).

Zumba to wyjątkowe połączenie tańca i aerobiku. Proste choreografie i wspaniała atmosfera zabawy gwarantują doskonały trening i uśmiech od ucha do ucha! Zumboteka odbędzie się 1 października.

W programie wieczorków tanecznych znalazły się także: pokaz oraz zajęcia z tańca brzucha i sexy dance. Cykl spotkań w namiocie na pl. Nowy Targ zakończy pełne latnoamerykańskich dźwięków Carribbean Party – można będzie się nauczyć podstawowych kroków takich tańców, jak salsa, reggaeton, merangue i bachata.

Tydzień Ruchu to nie tylko wieczorki taneczne, ale ponad 200 bezpłatnych wydarzeń sportowych dla każdego, bez względu na wiek i formę. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie.  

Wszystkie zajęcia są bezpłatne! 

  

Program wieczorków tanecznych:

 
  • 29.09, godz. 18.30-20.30, Party Dance, wieczorek prowadzi Ciszewska Pilates Studio, Akademia Fitness Planet
  • 30.09, godz. 18.00-20.00, Wieczorek taneczny ze Street Dance Academy
  • 1.10, godz. 18.00-20.00, Zumboteka, wieczorek prowadzi Lulu Lemon Fitness Camp
  • 2.10, godz. 18.00-20.00, Taniec Brzucha, wieczorek prowadzi Szkoła Tańca Orientalnego ELMAS
  • 3.10, godz.18.00-20.00, Sexy Dance, wieczorek prowadzi Akademia Tańca Esens
  • 4.10, godz. 18.00-20.00, Carribbean Party, wieczorek prowadzi Fly Dance Academy

 

 

Organizatorem Tygodnia Ruchu we Wrocławiu jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego (wcześniej Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego) we współpracy z partnerami. Wydarzenie jest organizowane w ramach europejskiej kampanii MOVE Week. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

mw

Zgłoś uwagę