Tydzień Przedszkolaka na Stadionie Wrocław

Z okazji zbliżającego się Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w dniach 21 - 25 września WKS Śląsk Wrocław zaprasza najmłodszych na wycieczki w ramach „Tygodnia Przedszkolaka na Stadionie Wrocław”.


Podczas zwiedzania przewodnik Stadionu Wrocław zabierze dzieci w fascynującą podróż, dzięki której zobaczą obiekt oczami piłkarzy oraz odkryją wszystkie jego zakamarki. Niczym poszukiwacze skarbów, wyruszą z mapą w ręku aby zwiedzić Stadion wzdłuż i wszerz. Na najmłodszych zwiedzających czeka również moc ciekawych opowieści zagadek i niespodzianek, m.in. konkurs na najgłośniejszy doping. Zwycięską grupę czeka atrakcyjna nagroda - wejście na mecz Śląska Wrocław z Koroną Kielce.

Zwiedzanie dla grup przedszkolnych w tych dniach będzie w promocyjnej cenie: 7 zł/os. Opiekunowie grup wchodzą bezpłatnie. Parking dla autobusów będzie bezpłatny. Dodatkową atrakcją będzie zniżka w wysokości 50% na Tor Kartingowy Le Mans Stadion Wrocław za okazaniem biletu (lub paragonu) ze zwiedzania Stadionu. Czas zwiedzania: do 60 min.  

Zgłoś uwagę