Trwa sprzedaż karnetów na mecze Sparty Wrocław

Żużlowy klub Betard Sparta Wrocław zachęca do zakupu karnetów na zbliżającą się rundę zasadniczą PGE Ekstraligi. Można je nabyć do 30 marca lub do wyczerpania zapasów.


Sprzedaż on-line prowadzona jest wyłącznie na stronie bilety.wts.pl, a sprzedaż stacjonarna w siedzibie klubu na Stadionie Olimpijskim (w dni robocze w godzinach 09.00-17.00 i w soboty w godzinach 10.00-14.00).

Kupując karnet na mecze żużlowej Sparty dostajemy gwarancję zobaczenia wszystkich meczów na żywo. Doświadczenia poprzednich sezonów pokazały, że zainteresowanie pojedynkami Betardu jest tak duże, że niejednokrotnie brakowało pojedynczych biletów na konkretne pojedynki. Ponadto, kupując karnet, kibic samodzielnie wybiera najlepsze dla siebie miejsce i ma pewność, że każdy kolejny mecz Sparty obejrzy z tego samego krzesełka. Co więcej, dostaje gwarancję pierwokupu wejściówek na fazę play-off, do której z pewnością zakwalifikują się podopieczni Rafała Dobruckiego.

Bardzo ważną kwestią jest fakt, że za karnet na rundę zasadniczą kibic zapłaci mniej, niż wówczas gdyby kupował wejściówki na poszczególne siedem spotkań. Ceny abonamentów zaczynają się już od 60 zł.

Bilety i karnety junior przysługują dzieciom w wieku od 7 do 15 lat, ulgowe - młodzieży uczącej się w wieku od 16 do 24 lat i osobom powyżej 65 roku życia, rodzinne dotyczą dwóch osób dorosłych oraz dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Dzieciom do 7 lat przysługuje prawo do bezpłatnego wejścia na stadion, bez gwarancji miejsca siedzącego, na obowiązujący bilet lub karnet rodzica lub opiekuna. Karnety kodowane są wyłącznie na Kartę Kibica.

Osoby, które nie posiadają jeszcze karty, otrzymają ją po zakupie karnetu. Cena Karty Kibica to 10 zł. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie bilety.wts.pl. Dodatkowe informacje kibice mogą uzyskać pod adresem: bilety@wts.pl.Zgłoś uwagę