Trwa sprzedaż biletów na mecz Śląsk – Piast

W sobotę, 18 października, drużyna Śląska Wrocław zmierzy się z Piastem Gliwice w meczu 12. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.30 na Stadionie Wrocław.

  • W sobotę mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

    W sobotę drużyna Śląska Wrocław zmierzy się z Piastem Gliwice


Ceny biletów na sobotnie spotkanie na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł). Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł).

Bilety można dostać w piętnastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Można je kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

Przed meczem po raz kolejny będzie można skorzystać z promocji dla „pierwszaków”. Stali bywalcy Stadionu Wrocław mogą bowiem na mecz z Piastem zabrać dwie dowolne osoby, które nigdy nie były na meczach Śląska, a za bilet dla nich zapłacą symboliczne 10 zł. Więcej informacji o akcji „Zabierz pierwszaka za dziesiątaka!”.

Mecz z Piastem to także dokonała okazja do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje jedynie 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy). Więcej informacji o Sektorze Rodzinny.

"Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu"

W trakcie meczu Śląska z Piastem przeprowadzona zostanie 9. edycja akcji "Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu". W ramach tej inicjatywy klub zaprasza na spotkanie uczniów, którzy mają szansę obejrzeć je za darmo.

W ramach akcji organizatorzy zapewniają bezpłatne bilety dla dzieci ze szkół, klubów sportowych i placówek wychowawczych oraz dla ich opiekunów i rodziców (dwoje opiekunów na piętnaścioro dzieci), opiekę wolontariuszy podczas meczu, naukę kulturalnego dopingu wraz z kibicami Śląska, darmowy parking dla autobusów oraz atrakcyjne konkursy z nagrodami.

Akcja kierowana jest do dzieci z rocznika 1998 oraz młodszych. Zgłoszenia szkół, placówek opiekuńczych, klubów itp. można przesyłać do czwartku, 16 października, do godziny 20:00 na adres wks@slaskwroclaw.pl

W zgłoszeniach powinna się znaleźć lista zawierającą imię, nazwisko i numer PESEL osób, które mają pojawić się na stadionie.  Nie ma limitu zgłoszeń! Więcej o akcji.

micZgłoś uwagę