Trwa nabór do X edycji Nokia Academy

Jeszcze do 8 lutego można zgłaszać się do jubileuszowej, dziesiątej edycji Nokia Academy – autorskiego projektu szkoleniowego prowadzonego przez wrocławski oddział Nokii. Akademia skierowana jest do testerów i programistów języka C++.


Nokia Academy skierowana jest do osób, które posiadają zarówno wykształcenie techniczne oraz około-techniczne, ale nie mają jeszcze wystarczającej wiedzy lub doświadczenia w danych obszarach. Z programu mogą skorzystać także osoby, które chcą zmienić ścieżkę kariery zawodowej i spróbować swoich sił w obszarze IT.

Kandydat musi spełnić kilka podstawowych kryteriów – jak chociażby dyspozycyjność i chęć do pracy po zakończeniu Nokia Academy. Wymagana jest również dobra znajomość angielskiego czy posiadanie przynajmniej podstawowej wiedzy z programowania, testowania, telekomunikacji, matematyki, algorytmiki czy fizyki.

– Decydując się na stworzenie Akademii, chcieliśmy dać szansę osobom, które zgłaszają się do nas na rozmowy rekrutacyjne ale czasem brakuje im jedynie uzupełnienia wiedzy, aby zacząć pracę w Nokii. Nasze szkolenia skierowane są do bardzo szerokiego grona osób – od studentów ostatnich lat do osób z doświadczeniem w dziedzinach pokrewnych do programowania – wylicza Iga Smardzewska, jedna z organizatorek Akademii.

Rekrutacja

Akademia potrwa od 6 marca do 27 kwietnia 2018 roku (w godzinach popołudniowych), a jej wynikiem końcowym ma być stałe zatrudnienie we wrocławskim oddziale Nokii. 

Aplikować można do 8 lutego 2018 roku przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.nokiawroclaw.pl w zakładce „Nasze Akcje”. Organizatorzy zachęcają do kontaktu mailowego: wroclaw.academy@nokia.com

materiały prasowe

Zgłoś uwagę