Trójkowy audiobook o Wrocławiu [ZAKOŃCZONY]

Mamy dla was Trójkowe audiobooki o Wrocławiu


Aby je wygrać, trzeba do 2 lipca do godz. 12.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, gdzie obecnie można znaleźć trójkowe symbole we Wrocławiu.

Decyduje kolejność nadesłania e-maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą, nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Mosty, krasnale, Panorama Racławicka i Zoo – z tym kojarzy się Wrocław. Miasto to ma jednak wiele innych fascynujących miejsc. Jakich? Na to pytanie odpowiadają w swoim audiobooku „Krok po kroku z Trójką. Wrocław” dziennikarze Trójki – Joanna Mielewczyk-Gaweł i Krystian Hanke.

Trójkowe ślady we Wrocławiu

„Krok po kroku z Trójką. Wrocław” to już drugi – po ubiegłorocznym, sopockim audiobooku – przewodnik dziennikarskiego tandemu Mielewczyk – Hanke. Wybór stolicy Dolnego Śląska na „bohatera” ich kolejnego, multimedialnego wydawnictwa nie był przypadkowy – Wrocław będzie w 2016 r. Europejską Stolicą Kultury. To także pierwsze na świecie miasto wyróżnione (w kwietniu br.) „Trójkowym Znakiem Jakości”. To właśnie we Wrocławiu znajduje się również Most Radiowej Trójki oraz pilnujący go krasnal – Trójkuć Wywiadek.

Czytaj - Chrzest Trójkowego Krasnala i plenerowe „Zapraszamy do Trójki” [ZDJĘCIA]

Trójkowy audiobook o Wrocławiu

Na przewodnik „Krok po kroku z Trójką. Wrocław” składa się płyta CD wraz z opracowaniem graficznym i zdjęciami, które razem stanowią rodzaj mapy, pozwalającej na łatwe dotarcie do zaproponowanych przez Trójkę miejsc. W ramach projektu powstało 75-minutowe nagranie, obejmujące kilkanaście lokalizacji, które warto zobaczyć we Wrocławiu – tych oczywistych, najbardziej popularnych, ale także tych mniej znanych.

– Opowiedzieli nam o nich wrocławianie i osoby związane z miastem oraz z Programem 3 Polskiego Radia, dzięki czemu audiobook jest przede wszystkim słuchowiskiem złożonym z anegdot, historii i opowieści – czasem bardzo osobistych – postaci, którym Wrocław jest bliski sercu – mówią Joanna Mielewczyk-Gaweł i Krystian Hanke. Dodatkową atrakcją wydawnictwa są ukryte zadania i zagadki na trasach, o których opowiada ich audioprzewodnik.

Zgłoś uwagę