Trening z Aquapark Wrocław – trening modelujący ciało [WIDEO]

Chcesz zadbać o swoją sylwetkę, ale brakuje ci podstawowej wiedzy i motywacji do ćwiczeń? Co z tego, że skończyło się lato.... To właśnie najlepszy czas, by odpowiednio przygotować swoje ciało do kolejnych wakacji, na których z dumą zaprezentujesz wysiłki swojej pracy. Przygotowaliśmy filmy instruktażowe, które pomogą Ci osiągnąć upragniony sukces.


We współpracy z wrocławskim Aquaparkiem przygotowaliśmy dla naszych czytelników cykl filmów instruktażowych, które zdradzą tajniki dbania o zdrowie, kondycję i smukłą sylwetkę. Do świata fitness wprowadzą nas instruktorzy Aquaparku Wrocław. Pokażą czytelnikom, w jaki sposób przeprowadzić rozgrzewkę, jak wykorzystać kilka minut na kompleksowy trening, a także wskażą najskuteczniejsze ćwiczenia na dane partie mięśniowe.

Trening na zgrabne pośladki

Po rozgrzewce, tabacie i treningu mięśni brzucha przyszedł czas na kolejne ćwiczenia. Tym razem przedstawiamy instruktażowy film, który przypadnie do gustu przede wszystkim paniom. Trenerka Martyna z wrocławskiego Aquaparku pokaże, jak trenować mięśnie pośladków.

To z pewnością jeden z najczęściej wykonywanych treningów przez sympatyczki fitness. Co ważne, najlepsze treningi w szybkim tempie pozwolą wyraźnie poprawić wygląd tej części ciała. Pamiętajmy jednak, że efektywność ćwiczeń zależy przede wszystkim od tego, z jaką dokładnością będą wykonywane, a także – co jest nieuniknione – diety.

Przekonajcie się sami, jak ćwicząc z Martyną, szybko osiągnąć wspaniałe efekty.Zgłoś uwagę