Transmisja opery "Lulu" z Metropolitan Opera [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 20 listopada do 9.00.

  • marlis petersen lulu met

    Marlis Petersen jako Lulu


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na transmisję opery „Lulu” Albana Berga z nowojorskiej Metropolitan Opera w Kinie Nowe Horyzonty. To czwarty z serii spektakli z legendarnej sceny, jaki będzie transmitowany na żywo. W produkcji pod muzyczną dyrekcją legendarnego szefa muzycznego MET Jamesa Levine’a w głównych partiach zaśpiewają Marlis Petersen (jako tytułowa bohaterka, modliszka doskonała), Susan Graham jako hrabina Geschwitz i Johan Reuter jako Dr. Schön/Kuba Rozpruwacz. O pozostałych transmisjach w Nowych Horyzontach przeczytacie w Transmisje oper w Kinie Nowe Horyzonty. Gwiazdy i kilka premier.

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do 20 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, ile oper skomponował Alban Berg?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę