TOP 5 inspiracji na tani lot z Wrocławia

Sprawdź gdzie w atrakcyjniej cenie można polecieć z Wrocławia. To idealne propozycje na kilkudniowy wypad. Na przykład bilety na Kretę lub do Barcelony w połowie maja kupisz za 418zł*, a na przełomie maja i czerwca do Paryża polecisz już za 358zł*. Przedstawiamy 5 najciekawszych propozycji na krótkie wycieczki z wrocławskiego lotniska.  


W rozkładzie lotów z Wrocławia jest sporo połączeń, które umożliwiają dobre wykorzystanie przedłużonego weekendu. Najbliższa okazja na początku maja i w pierwszych dniach czerwca. Jednak można też dostosować kalendarz do siebie i zorganizować własny długi weekend. Zalety? Planując wyjazd z odpowiednim wyprzedzeniem, bilety kupimy naprawdę tanio.

– Siatka lotów jest skonstruowana tak, żeby podróżni mogli zaplanować wyjazd w dogodnych terminach, biorąc jeden lub dwa dni wolnego. W wiele atrakcyjnych miejsc można na przykład wylecieć w środę lub w piątek, a wrócić w niedzielę lub poniedziałek – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław. 

Top 5 najlepszych pomysłów na własny długi weekend: 

Alicante – Na hiszpańskim Białym Wybrzeżu słońce świeci przez 300 dni w roku. Wylot
z Wrocławia w środę o 16.45, powrót w niedzielę o 23.50. Cena: za bilet w terminie od 13 maja do 17 maja zapłacimy 438 zł (Ryanair)*.  

Kreta (Chania) – już na początku maja jest tam przyjemnie ciepło, ale nie ma jeszcze upałów. Z Wrocławia wylatujemy w piątek o godz. 16.35, wracamy w poniedziałek o 23.00. Cena: w terminie 15 maja-18 maja to 418zł (Ryanair)*. 

Paryż (Beauvais) – światowa stolica mody i kultury, romantyczny klimat, fascynująca kuchnia i mnóstwo innych atrakcji. Wylatujemy w piątek o godz. 19.30, wracamy w poniedziałek o 23.50. Cena: w terminie 29 maja-1 czerwca to 358zł (Wizzair)*. 
 

Barcelona (Girona) – smaki katalońskiej kuchni i kultury, niezwykła architektura
i krajobrazy, a może wizyta na Camp Nou? Wylot w środę o godz. 21.25, powrót w niedzielę
o 21.00. Cena: w terminie 20 maja-24 maja to 418zł (Ryanair)*. 

Malta – piękne wybrzeże, imponujące zabytki, perła Morza Śródziemnego. Z Wrocławia wylatujemy w środę o 9.35, wracamy w niedzielę o 20.30. Cena: w terminie 27 maja-31 maja to 578 zł (Ryanair)*.

 * cena aktualna na dzień 13.04.2015 r. (podróż w dwie strony z bagażem podręcznym).

Zgłoś uwagę