„The Audience” z Helen Mirren

British Council i Multikino zapraszają 23 lipca na retransmisję sztuki „The Audience”. Spektakl, na specjalne życzenie publiczności, zobaczymy wzbogacony o nowe materiały dodatkowe przygotowane specjalnie dla widzów National Theatre Live.


Spektakl w reżyserii Stephena Daldry („Billy Elliot”, „Godziny”) nagrany został w czerwcu 2013 roku w Gielgud Theatre w Londynie. W roli głównej zobaczymy nagrodzoną Oskarem Helen Mirren, którą ostatnio fani mogli oglądać na dużym ekranie w filmie „Złota Dama”.

O spektaklu:

Przez 60 lat Królowa Elżbieta II spotykała każdego ze swych dwunastu premierów na cotygodniowej prywatnej audiencji w Pałacu Buckingham. Obie strony trzymały się niepisanej zasady, że to, co zostało powiedziane podczas tych audiencji, nie zostanie powtórzone poza pałacem. „The Audience” przedstawia wyobrażenia na temat tych spotkań, prezentując jednocześnie losy Królowej Elżbiety II od momentu kiedy jest młodą matką, aż po jesień życia. Spektakl dokumentuje również przemiany polityczne i społeczne. 

Spektakl zobaczymy 23 lipca o godzinie 19:00 w Multikinie Arkady Wrocławskie.

 

Ceny biletów:

- 35 zł – bilet normalny

- 30 zł – ulgowy (studenci z ważną legitymacją/ Seniorzy/ z kuponem z magazynu Multikino & Gala/ z kuponem z magazynu Sens

- 25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Zgłoś uwagę