TEDxWroclaw The Musical na deskach Capitolu [PROGRAM]

Roboty, teatr w chmurze, slow sex i wiele innych tematów, a na dokładkę – musical. Taka fuzja dźwięków i idei czeka na uczestników TEDxWroclaw The Musical: Break The Silence. Na deskach Teatru Muzycznego Capitol wystąpią m.in. Robert Biedroń i Olga Malinkiewicz.


Tegoroczne wydarzenie TEDxWroclaw, organizowane wspólnie z Teatrem Muzycznym Capitol, będzie połączeniem wystąpień inspirujących mówców w formacie TED Talk z elementami musicalu. Organizatorzy postawili na innowacyjną formułę i różnorodność idei wartych rozpowszechniania. Wydarzenie odbywa się w języku angielskim.

Zobacz, kto zabierze głos, na czasem kontrowersyjny temat, oraz jaki jest szczegółowy program tego inspirującego wydarzenia:

TEDxWroclaw The Musical: Break The Silence

TEDxWroclaw The Musical: Break The Silence

Spotkania
Termin 26 czerwca 2016 od 09:30 do 21:00

Miejsce Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu

Zobacz

TEDxWroclaw to niezależna inicjatywa non profit w duchu konferencji TED, której celem jest popularyzacja Idei Wartych Rozpowszechniania we Wrocławiu. Do tej pory w ramach swojej działalności TEDxWroclaw zorganizował cztery coroczne konferencje główne, a także spotkania tematyczne, m.in. TEDxWroclawWomen, TEDxYouth@Wroclaw oraz interaktywny cykl TEDx Adventures.

Zgłoś uwagę