Świat się zmienia: korzyści i zagrożenia, czyli TEDxUWr „Shape of Changes”

100 uczestników, 16 prelegentów, 18-minutowe wystąpienia i szeroki wachlarz tematów – wszystko to w jeden dzień w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Podczas pierwszej edycji TEDxUWr „Shape of Changes” prelegenci pokażą, jak dokonujące się na świecie przemiany oddziałują na każdego z nas oraz jakie korzyści i zagrożenia z nich wypływają. 


– Moim zdaniem w projekcie TEDxUWr świetnie korespondują ze sobą cele obu zaangażowanych instytucji. Konferencja TED żyje z promocji nośnych idei, tematów, doświadczeń. Gdzie zaś może być ich więcej, jak nie na uniwersytecie? Jest on przecież środowiskiem generowania, gromadzenia, weryfikowania idei, poglądów, teorii. Otwarty na niezależność format TEDx to natomiast okazja konferencyjnego zaprezentowania zróżnicowanych tematycznie, a przy tym osobistych, obserwacji i wizji prelegentów, tym razem w zakresie form zmiany społecznej – mówi Dorota Płuchowska, koordynatorka projektu.

Poznaj szczegóły i agendę wydarzenia, na które można się zarejestrować TUTAJ. Liczba miejsc ograniczona.TEDxUWr „Shape of Changes”

TEDxUWr „Shape of Changes”

Wykład / Konferencje
Termin 15 czerwca 2018 od 10:00 do 17:00

Miejsce Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr

Zobacz


Zgłoś uwagę