„Taylor Swift Superstar” - nowa królowa pop

Wokalistka, tekściarka, instrumentalistka – podbiła niedawno listy przebojów swoim piątym albumem „1989”, który sprzedał się na całym świecie w prawie 9 milionach egzemplarzy. Jest to najlepszy wynik w branży muzycznej od ponad dekady. „Taylor Swift Superstar” - odkryj niezwykłą historię współczesnej królowej pop już 26 października w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.


Taylor z amerykańskiej piosenkarki country przeistoczyła się w międzynarodową gwiazdę pop. Jej niezwykła popularność wśród milionów fanów na całym świecie zaowocowała wyprzedaną trasą koncertową „The 1989 World Tour”, siedmioma nagrodami Grammy w tym w kategorii Album Roku. Jest jedyną artystką w historii, której trzy albumy z rzędu uzyskały nakład 1 miliona w pierwszym tygodniu sprzedaży („Speak Now” z 2010, „RED: z 2012 i „1989” z 2014).
Liczby jednak nie oddają tego, jaka jest Taylor naprawdę. To jej działania pozasceniczne wyniosły ją na stratosferę popkultury, umożliwiając jej orbitowanie w bardziej elitarnych kręgach. Jej działalność charytatywna to jedno, ale to małe gesty – jak współczucie
i zrozumienie okazywane zakochanym fanom na Instagramie czy szczere uściski – dowodzą, że mimo rekordowych sprzedaży i platynowych płyt, sukces nie zmienił jej charakteru.

„Taylor Swift Superstar” będzie można zobaczyć 26 października o godz. 19 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Ceny biletów: 22 zł – bilet normalny

Zgłoś uwagę