Dwa dni z Rzeczami Ładnymi w Hali Stulecia

Do tej pory odbywały się tylko w stolicy. Ich pierwsza edycja poza Warszawą trafia teraz do Wrocławia. Przez dwa dni w Hali Stulecia będzie można nie tylko oglądać różne „ładne rzeczy”, ale oczywiście także je kupić, żeby np. zdobiły domowe wnętrza, bawiły dzieci albo służyły naszej urodzie. Targi Rzeczy Ładnych już 4 i 5 września. 

  • targi rzeczy ładnych

    fot. organizatorzy


Na Targach Rzeczy Ładnych wystawcy mają nam zaproponować m.in. znakomite autorskie meble, w tym w stylu vintage, szeroki wybór ceramiki i szkła od najlepszych niezależnych manufaktur, plakaty i ilustracje od czołowych polskich twórców, a także rośliny, kwiaty i wszystko, co z nimi związane. Będą oryginalne lampy, tekstylia do sypialni i jadalni. W strefie eko i wellness znajdziemy stoiska z naturalnymi kosmetykami i akcesoriami. Dla najmłodszych znajdą się książki i zabawki. 

Co ważne, na targach zaprezentują się wrocławscy projektanci oraz marki związane z Wrocławiem, których oferty nie zawsze dostępne są w „normalnej”, detalicznej sprzedaży. Oczywiście na ten targowy weekend zjadą wystawcy z innych części Polski. 

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu

Targi
Termin od 4 września 2021 do 5 września 2021

Miejsce Hala Stulecia we Wrocławiu

Zobacz


Zgłoś uwagę