Spotkaj pracodawcę

39 wystawców w tym najwięksi pracodawcy w kraju – w najbliższą środę, 18 marca, o godz. 10 w gmachu Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego rozpocznie się XIX edycja Targów pracy – „Spotkania z pracodawcą”.

 

  • studenci

    W środę targi pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym, zdjęcie ilustracyjne


Targi Pracy organizowane są przez Biuro Karier i Promocji Zawodowej w ramach projektu "Kuźnia Kadr IV" realizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Uczelnia gościć będzie 39 wystawców, w tym największych pracodawców w kraju. W ofercie będą miejsca pracy, staże i praktyki w obszarach: finanse, księgowość, audyt, zarządzanie produkcją, logistyka, IT, marketing, handel.

– Zainteresowanie Targami wśród naszych studentów i absolwentów jest niezmiennie wysokie, podczas jednodniowych "Spotkań z Pracodawcą" odwiedza nas około 2 tys. osób poszukujących ciekawych możliwości rozwoju zawodowego – mówi Jolanta Nowacka, rzecznik prasowy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

W programie Targów m. in. ciekawe prezentacje pracodawców: Acca Poland oraz Atos IT Solutions, a także interesujące warsztaty, dodatkowo przy stanowisku Biura Karier będzie można skorzystać z pomocy doradców kariery przy:

- planowaniu swojej ścieżki kariery

- określaniu potencjału i predyspozycji zawodowych

- zarządzaniu karierą zawodową 

Można też będzie zapisać się na interesujące wydarzenia realizowane przez Biura Karier i uczestniczyć szkoleniach z zakresu rozwoju zawodowego oraz coachingu.

Dodatkowe informacje zapisy na szkolenia znajdują się na stronie Biura Karier.Zgłoś uwagę