Dziś targi pracy dla kierowców w MPK

Prowadzenie samochodu sprawia Ci przyjemność, a przy okazji szukasz pracy? Jest szansa, że możesz zawodowo zasiąść za kółkiem autobusu jako kierowca MPK! 7 kwietnia MPK organizuje targi pracy w zajezdni przy ul. Obornickiej.


Wrocławskie MPK organizuje swoje targi pracy. W ten sposób chce pozyskać nowych kierowców. Będzie można obejrzeć zajezdnie, poznać dokładnie specyfikę pracy kierowcy. Posłuchać o warunkach zatrudnienia i na miejscu wypełnić formularz rekrutacyjny. Już 7 kwietnia o godz. 10.00 w zajezdni autobusowej przy ul. Obornickiej 131 rozpoczną się pierwsze targi pracy MPK Wrocław.

PROGRAM DNIA:

  • 10:00-10:05 - wejście na zajezdnię (brama główna na rogu ul. Obornickiej i Paprotnej)
  • 10:15-11:45 - prezentacja oferty dla kandydatów na kierowców (sala szkoleniowa)
  • 11:45-12:30 - wycieczka po zajezdni
  • 12:30-14:00 przejażdżka autobusem szkoleniowym

MPK Wrocław nie określa ilu pracowników dokładnie szuka, ale zapewnia, że potrzebuje nowych kierowców, bo rekrutacja w firmie to proces ciągły. Bez przerwy szkolone są nowe kadry i przyjmowani nowi kierowcy. W firmie takiej, jak MPK zawsze musi być pewna rezerwa personelu, bo jest spora rotacja pracowników związana z odchodzeniem ludzi na emeryturę. Rezerwy potrzebne są również w okresach urlopowych i przy zwiększonej liczbie zadań przewozowych zleconych przez miasto Wrocław.

Zgłoś uwagę