Targi Mother&Baby [KONKURS]

Mamy dla Was darmowe wejściówki


W sobotę i niedzielę, 24-25 maja, w godz. 10.00-17.00, we wrocławskiej Hali Stulecia – jedyne w roku Targi Mother&Baby – z powodzeniem odbywające się od ośmiu lat w największych miastach Polski.

Targi są szczególnie popularne wśród przyszłych mam i tatusiów oraz rodziców pociech do 4. roku życia, ponieważ pojawia się na nich wielu wystawców, którzy oferują m.in. akcesoria i kosmetyki dla dzieci, zabawki, wózki itp. Każdego roku proponowany jest również szeroki program edukacyjny i poradniczy. Podczas najbliższej edycji organizatorzy przygotowali między innymi bezpłatne USG, KTG oraz konsultacje medyczne dla kobiet w ciąży, spotkania ze specjalistami (fizjoterapeuta, neurologopeda, psycholog rodzinny, dietetyk), warsztaty wiązania chust, konkursy, zabawy muzyczne i inne atrakcje dla dzieci czy spotkanie z ekomamą Reni Jusis.

Z tej okazji mamy do rozdania wśród naszych czytelników dwa podwójne zaproszenia na Targi Mother & Baby do Hali Stulecia.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na „Targi Mother & Baby należy do piątku 23 maja do godz. 15.00 wysłać maila na adres: konkursy@araw.pl wpisując w temat wiadomości „Konkurs-Mother & Baby”. W treści maila należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiedzieć na pytanie, w jakich miastach, poza Wrocławiem odbywają się Targi Mother & Baby. Spośród prawidłowych odpowiedzi, wylosujemy dwie osoby. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu.

red

Zgłoś uwagę