Fashion Meeting POP UP STORE vol. 13 w weekend

Wrocław Fashion Meeting – największe targi mody na Dolnym Śląsku, odbywające się dwa razy w roku na Stadionie Wrocław – mają swoje mniejsze „mutacje”, nie mniej chętnie odwiedzane przez wrocławian. Niezależnie jednak od rozmachu i miejsca, gdzie pokazywane są modne kolekcje, łączy je najważniejsze – ich autorami są tylko polscy projektanci. 16 i 17 kwietnia w Browarze Mieszczańskim przywitaj wiosnę na targach mody autorskiej i designu Fashion Meeting POP UP STORE vol. 13.

  • fot. WFM

  • fot. WFM

  • fot. WFM

  • fot. WFM

  • fot. WFM

  • fot. WFM

  • fot. WFM

  • fot. WFM

  • fot. WFM


300 wiosennych kolekcji pod hasłem #NowaPolskaModa, 25000 unikalnych produktów stworzonych przez przybyłych z całej Polski najbardziej kreatywnych i tworzących trendy projektantów mody oraz designu. To wszystko i jeszcze więcej do obejrzenia i oczywiście kupienia w najbliższy weekend podczas Fashion Meeting POP UP STORE vol 13.

Wiosenne zakupy – wsparcie dla polskich twórców

Od 2012 roku i czasów pierwszego, prekursorskiego spotkania pod hasłem Wrocław Fashion Meeting organizatorzy wspierają polskich twórców. To już piąty rok i trzynasta edycja wydarzenia, które za każdym razem stara się dostarczyć nowości, satysfakcji z udanych zakupów i osobistych kontaktów z najlepszymi wizjonerami polskiej mody.

Na Fashion Meeting POP UP STORE znają się marki nieobecne wcześniej we Wrocławiu poza targami Fashion Meeting. Będzie okazja do poznania pracy wybranych przez organizatorów projektantów. Na ich stanowiskach zagoszczą wiosenne płaszcze, kurtki dla pań i panów, „latem podszyte” sukienki, piękne buty damskie i męskie, torebki, biżuteria, okulary i dodatki, które podkręcą każdy outfit. Fashion Meeting to największe targi mody autorskiej i designu: miejski styl, elegancja i odrobina szaleństwa.

Inicjatywa Ciuch w Ruch – jestem na TAK

Organizatorzy nie tylko namawiają do świadomych zakupów i wspierania twórczości polskich projektantów, ale idą za tym czyny. Już czwarty raz prowadzona będzie akcja charytatywna „Ciuch w Ruch", podczas której zbierane będą niepotrzebne rzeczy. Jeśli chcesz pomóc i ekologia leży ci na sercu, nie musisz angażować swoich pieniędzy – wystarczą niepotrzebne ubrania, koce, obrusy, torby, pluszowe zabawki itp., które zostaną zamienione na pieniądze. Całość przychodów z akcji przeznaczona będzie na pomoc wrocławskiej Fundacji DOLFROZ. Cel zbiórki  to 6 ton!

Coaching stylu

Bezpłatne konsultacje ze stylistami i analiza kolorystyczna to propozycja dla oczekujących więcej. Podczas targów swoim doświadczeniem i wiedzą będzie wspierać odwiedzających licencjonowana Style Coach – Paulina Łotecka, która przeprowadzi analizę kolorystyczną, doradzi, jak wyeksponować atuty swojej sylwetki i ukryć mankamenty, zmotywuje do stylowej przemiany. Nowością na targach są ponadto porady dla pań o większych rozmiarach, których udzieli wyspecjalizowana firma Maua i Styl Plus Size.

Wystawa fotografii Konrada Bąka

Zjawiskowe, niesamowite i magiczne obrazy będzie można zobaczyć podczas targów Fashion Meeting POP UP STORE w wielkim formacie – wystawie będzie towarzyszyć promocja autorskiego albumu Konrada Bąka „PHOTOART. Jak powstają magiczne obrazy”.

Fotografia mody i sesje zdjęciowe

Profesjonalne studio fotografii mody, zorganizowane przez Rolanda Okonia i Marcina Wiktorskiego z ABC Fotografii. Tych dwóch fotografów utrwali w kadrze najmodniejsze stylizacje odwiedzających targi gości. Można będzie więc wziąć udział w bezpłatnej sesji zdjęciowej, skorzystać z niecodziennych porad praktyków fotografii mody. Zdjęcia zostaną opublikowane w albumie #najmodniejsi fashionmeeting.

Wisienka na... apetycie

Dopełnieniem całości modnych doznań jest współpraca Wrocław Fashion Meeting z Wrocławskimi Ulicożercami – aby dodać trzeci wymiar nietuzinkowemu wydarzeniu, promując modę na dobre jedzenie. Dzięki temu podczas targów odbędzie się również dwudniowy Festiwal Food Trucków i Zacnego Piwa.

 

Patronat nad imprezą, organizowaną przez Sequence, obejmuje Wrocław – Miasto Spotkań. Jednym z patronów medialnych jest www.wroclaw.pl

Informacje, w tym strona organizatora, na: 

Fashion Meeting POP UP STORE – Nowa Polska Moda

Fashion Meeting POP UP STORE – Nowa Polska Moda

Giełdy / Targi
Termin od 16 kwietnia 2016 do 17 kwietnia 2016

Miejsce Browar Mieszczański

Zobacz


Zgłoś uwagę