Targi dizajnu i kreatywnej zabawy dla najmłodszych

Targi odbędą się 11 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Na miejscu zaprezentuje się ponad 40 twórców dobrego designu, przyjaznego dzieciom i ich rodzicom, oferując odzież, akcesoria dziecięce, zabawki, pluszaki czy elementy dekoracyjne do pokoików dziecięcych, biżuterię, odzież, torby i elementy dekoracji wnętrz.  

 • cottonowe love na targach dizajnu przyjaznego dzieciom

  Cottonove love

 • balu balu na targach dizajnu przyjaznego dzieciom

  Na targach będą również produkty firmy Balu Balu

 • targi dizajn przyjazny dzieciom sponge design

  Znajdziemy tu również produkty ze Sponge Design

 • targi dizajnu przyjaznego dzieciom wrocław pomponove

  Znajdziecie też kolorowe pompony od Pomponove

 • targi dizajnu przyjaznego dzieciom wrocław popielewska style

  W urządzeniu pokoju dla malucha pomoże Popielewska Style

 • targi dizajnu przyjaznego dzieciom wrocław gocha kocha

  Będą również kolorowe ubranka i zabawki od Gocha Kocha

 • targi dizajnu przyjaznego dzieciom wrocław kollale

  Ubranka, spinki i opaski, wszystko czego potrzebuje mała dama od Kollale

 • targi dizajnu przyjaznego dzieciom wrocław dot life

  Artykuły dziecięce znajdziecie również na stoisku Dot Life


To pierwsze tego typu wydarzenie w stolicy Dolnego Śląska, które ma zwrócić uwagę na to, jaki wpływ na rozwój dziecka ma dizajn. Targi Dizajnu Przyjaznego Dzieciom i Kreatywnej Zabawy to również odpowiedź na potrzeby współczesnych, zapracowanych rodziców. W jednym miejscu będą mogli zakupić dobrze zaprojektowane produkty dla całej rodziny, wybierając z ponad 40 wystawców w dwóch strefach designu.

W pierwszej, Strefie Dizajnu Przyjaznego Dzieciom, znajdzie się różnorodny asortyment, taki jak odzież, akcesoria dziecięce, zabawki, pluszaki, elementy dekoracyjne do pokoików dziecięcych, książeczki, gry kreatywne. Natomiast w Strefie Dizajnu dla Rodziców można będzie znaleźć biżuterię, odzież, torby i akcesoria, elementy do dekoracji wnętrz. 

Warsztaty, zabawa i smakołyki

Podczas targów nie zabraknie również kreatywnej rozrywki dla dzieci w każdym wieku. W Strefie Kreatywnej Zabawy każde dziecko będzie mogło się poczuć małym artystą, a podczas wspólnej zabawy poznać wiele ciekawych sposobów na kreatywne spędzenie czasu. To również okazja dla rodziców, aby razem ze swoimi pociechami dali się ponieść artystycznej wyobraźni. Dorośli będą mogli też zostawić w tej strefie swoje dzieci pod opieką opiekunek i spokojnie udać się na zakupy.

W Strefie Twórczego Rozwoju odbędą się bezpłatne warsztaty dla dzieci w różnym wieku, mające na celu rozwijanie poszczególnych zdolności. Zajęcia przygotują Humanitarium, Ogrody Doświadczeń, Centrum Poznawcze i Wrocławskie Cenrum Rozwoju Dziecka. Odbędą się również warsztaty dizajnu modowego dla dzieci, które zakończą się pokazem. Na bezpłatne warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy.

Nie zabraknie również tego, co dzieci lubią najbardziej  w Strefie Słodkiego Dizajnu przygotowano coś dla prawdziwych łasuchów. Artystyczne słodkości będą kusiły swoją formą i różnorodnością uczestników wydarzenia. Będzie można skosztować wyrobów Muffiniarni oraz zobaczyć pokaz tworzenia lizaków. 

A i to jeszcze nie wszystko...

Podczas imprezy ogłoszone zostaną wyniki konkursu zorganizowane dla przedszkoli z Dolnego Śląska pt. „Mój Dom na dnie morza”. Jego efekty będzie można podziwiać na wystawie pokonkursowej, wyeksponowanej podczas targów, a jeszcze teraz można zagłosować na najciekawszą z prac, które znajdziecie TUTAJ. Na targach gościć będzie również psycholog Elżbieta Ptak  osoba zajmująca się terapią dla dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej, a całą imprezę poprowadzi Edyta Skarżyńska, aktorka Wrocławskiego Teatru Lalek. Na zakończenie targów, o godz. 20.00, przygotowano specjalny pokaz fontanny multimedialnej. 

plakat Targów Dizajnu Przyjaznego Dzieciom

Targi Dizajnu Przyjaznego Dzieciom i Kreatywnej Zabawy we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędą się 11 października w godz. 12.00-20.00. Wstęp bezpłatny.

Szczegółowy harmonogram imprezy TUTAJ.

ulaj

Zgłoś uwagę