Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD 2016

Blisko 160 firm bierze udział w rozpoczętych dzisiaj w Hali Stulecia Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD. Odbywają się one już po raz trzydziesty. To największe tego typu przedsięwzięcie na Dolnym Śląsku w branży budowlanej.  


30 edycji przez 23 lata

W trakcie imprezy można nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą wystawców, ale również dowiedzieć się dużo na temat nowoczesnych technologii budowlanych, eko-budownictwa, modnego wystroju wnętrz czy też aranżacji ogrodów. Dla zainteresowanych odbędzie się wiele wykładów i prezentacji dotyczących m.in. aranżacji łazienek i kuchni czy też Home Stagingu. Będzie można również skorzystać z porad gościa specjalnego – Macieja Bogaczewicza – architekta programu telewizyjnego „Dekoratornia”.

Jest też dobra wiadomość dla rodziców z dziećmi, którzy zamierzają odwiedzić TARBUD. W sobotę i niedzielę na terenie targów TARBUD czynne będzie przedszkole targowe

Impreza po raz pierwszy została zorganizowana w 1993 roku.  Formuła targów ewoluuje, dostosowując się do aktualnych oczekiwań branży, trendów w przemyśle budowlanym, aktualnych nurtów w architekturze wnętrz, nowości w ogrodnictwie oraz nowinek deweloperskich. W latach najbardziej dynamicznego rozwoju budownictwa przestrzeń wystawienniczą TARBUDU tworzyły: wnętrze Hali Stulecia,  pomieszczenia wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych, dwanaście hal namiotowych oraz otaczające obiekty tereny zewnętrzne. Rekordową ilość wystawców odnotowano w 1998 roku, na targach TARBUD gościło aż 667 firm.

W sobotę, 19 marca, targi będą otwarte od godz.10.00 do 18.00, natomiast w niedzielę od godz. 10.00 do 17.00.

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD Hali Stulecia

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD Hali Stulecia

Targi / Dla wszystkich
Termin od 18 marca 2016 do 20 marca 2016

Miejsce Hala Stulecia we Wrocławiu

Zobacz
Zgłoś uwagę