Dom w 4 dni

Zachwyty nad technologią 3Q na targach Tarbud


W zaledwie 4 dni powstał dom, który na XXVIII Międzynarodowych Targach Budownictwa promował technologię 3Q. Uznano go za „Najciekawszą Aranżację Stoiska Targowego na Targach Tarbud 2014”.

3Q to technologia, w której dzięki wykorzystaniu prefabrykatów znacząco zredukowano czas trwania budowy. By dowieść, że w krótkim czasie można stworzyć w pełni funkcjonalny, komfortowy dom, ekipa 3Q postawiła wzorcowy dom modułowy w 4 dni. Na zupełnie pustym jeszcze 24 marca placu powstał obiekt z pokojem dziennym, kuchnią, łazienką, gabinetem, sypialnią i ogrodem.

Był to mini_one – jeden z projektów proponowanych w ramach regularnej oferty 3Q. Dom, taki jak ten zaprezentowany na targach, wzbogacony o instalację wodno-kanalizacyjną
i autonomiczne źródła energii elektrycznej i grzewczej działające w oparciu
o panele fotowoltaiczne, można w „normalnych” warunkach postawić w miesiąc za niespełna 150 tys. zł.

Same targi cieszyły sie ogromnym zainteresowanie wśród wrocławian. Przez dwa dni odwiedziło je ponad 10 tys. osób.

Tarbud to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży budowlanej w Polsce. Targi każdego roku gromadzą setki wystawców i tysiące odwiedzających, stając się platformą wymiany doświadczeń między producentami, specjalistami w poszczególnych branżach i klientami.

mano

 Zgłoś uwagę