Mamy wejściówki na Tarbud [KONKURS]

Targi już w najbliższy weekend w Hali Stulecia


Przed nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa TARBUD. Impreza zostanie zorganizowana w najbliższy weekend, 28- 30 marca, tradycyjnie w Hali Stulecia. W tym roku organizatorzy postawili na innowacje w budownictwie, design i ogrodnictwo. Program ekspozycji i wydarzeń towarzyszących koncentrować będzie się właśnie na nowościach w tych obszarach.

Z tej okazji wspólnie z Halą Stulecia przygotowaliśmy konkurs dla Czytelników www.wroclaw.pl. Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki na targi.

Jak grać, by wygrać?

Wystarczy odpowiedź na pytanie: Która edycja targów zostanie zorganizowana w tym roku?

Odpowiedzi wraz z adresem e-mail prosimy przesyłać do czwartku, do godz. 14.00 poprzez formularz, który znajduje się poniżej.

Targi Budownictwa Tarbud

Przypomnijmy, Tarbud to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży budowlanej w Polsce. Niewątpliwym atutem wydarzenia jest jego lokalizacja, odbywa się bowiem we wrocławskiej Hali Stulecia, perle modernistycznej architektury, a zarazem obiekcie wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Targi każdego roku gromadzą setki wystawców i tysiące odwiedzających, stając się platformą wymiany doświadczeń między producentami, specjalistami w poszczególnych branżach i klientami.

Program targów, atrakcje, plany stoisk i lista wystawców dostępne na oficjalnej stronie Hali Stulecia.

BILETY dostępne w dniu wydarzenia w kasach biletowych:
- 15 zł - normalny
- 10 zł - ulgowy (młodzież szkolna/studenci do 26 r.ż., emeryci i renciści)
- 5 zł - grupowy (grupy szkolne/studenckie, min. 10 osób na liście opieczętowanej przez szkołę/uczelnię)

mano 

Międzynarodowe Targi Budownictwa
Zgłoś uwagę