Tarbud już w najbliższy weekend w Hali Stulecia

Innowacje w budownictwie, design i ogrodnictwo

  • Już w najbliższy weekend Hala Stulecia będzie gościć 28. edycją Międzynarodowych Targów Budowlanych TARBUD

    Już w najbliższy weekend Hala Stulecia będzie gościć 28. edycją Międzynarodowych Targów Budowlanych TARBUD


tar

Przed nami już 28. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa TARBUD. Impreza zostanie zorganizowana w najbliższy weekend, 28- 30 marca, tradycyjnie w Hali Stulecia. W tym roku organizatorzy postawili na innowacje w budownictwie, design i ogrodnictwo. Program ekspozycji i wydarzeń towarzyszących koncentrować będzie się właśnie na nowościach w tych obszarach.

- XXVIII Międzynarodowe Targi Budownictwa Tarbud 2014 to z jednej strony kontynuacja tradycji największych na Dolnym Śląsku spotkań branży budowlanej , z drugiej zaś przestrzeń prezentacji nowatorskich rozwiązań w obszarze wyposażenia wnętrz, projektowania przestrzeni zewnętrznej, ekologicznego i ekonomicznego podejścia do architektury – mówi Katarzyna Garstka, komisarz Międzynarodowych Targów Budownictwa Tarbud 2014. - TARBUD 2014 to również miejsce spotkania biznesu i nauki , gdzie swoje osiągnięcia prezentuje m.in. Politechnika Wrocławska, a wykłady wygłoszą najwybitniejsi specjaliści ze wszystkich dziedzin budownictwa.

TARBUD to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży budowlanej w Polsce. Niewątpliwym atutem wydarzenia jest jego lokalizacja, odbywa się bowiem we wrocławskiej Hali Stulecia, perle modernistycznej architektury, a zarazem obiekcie wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Targi TARBUD każdego roku gromadzą setki wystawców i tysiące odwiedzających, stając się platformą wymiany doświadczeń między producentami, specjalistami w poszczególnych branżach i klientami.

Program targów, atrakcje, plany stoisk i lista wystawców dostępne na oficjalnej stronie Hali Stulecia.

BILETY dostępne w dniu wydarzenia w kasach biletowych:
- 15 zł - normalny
- 10 zł - ulgowy (młodzież szkolna/studenci do 26 r.ż., emeryci i renciści)
- 5 zł - grupowy (grupy szkolne/studenckie, min. 10 osób na liście opieczętowanej przez szkołę/uczelnię)

mano

 Zgłoś uwagę