TarantiNOC w Multikinach [ZAKOŃCZONY]

KOnkurs trwa do 11 stycznia do godz.9.00


Mamy dla was:

- 1 podwójne zaproszenie na ENEMEF: TarantiNoc ważne w dniu 15.01 do Multikina Pasaż Grunwaldzki

- 1 podwójne zaproszenie na ENEMEF: TarantiNoc ważne w dniu 15.01 do Multikina Arkady Wrocławskie

ENEMEF: TarantiNoc to przegląd filmów jednego z najwybitniejszych i najbardziej kontrowersyjnych reżyserów naszych czasów. Quentin Tarantino tworzy oryginalne, klimatyczne i bardzo charakterystyczne kino, które dostarcza widzom mocnych wrażeń i bawi solidną dawką ironicznego, czasem makabrycznego humoru. 

Fenomen Tarantino doceniają krytycy filmowi oraz miliony fanów na całym świecie. Okrzyknięty mistrzem pastiszu filmów gangsterskich i kina klasy B do tej pory zdobył prawie 30 nagród filmowych, w tym 2 Oscary oraz ponad 40 nominacji.

Podczas Maratonu Quentina Tarantino na ekranie będzie można zobaczyć premierowo najnowszą, utrzymaną w stylistyce westernu produkcję Tarantino „Nienawistna ósemka" oraz dwie legendarne produkcje tego reżysera: intrygujący kryminał w stylu lat 70-tych „Jackie Brown" oraz przełomowy i kultowy „Pulp Fiction".

Aby wygrać bilety trzeba do poniedziałku 11 stycznia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiedzieć na pytanie:

Po jaką rzecz (zawieszoną na kangurku) wrócił do swojego mieszkania bohater grany przez Bruce'a Willisa w filmie "Pulp fiction"?

Nagrodę wygra co czwarta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani mailowo.

Zgłoś uwagę