Szykowny apartamentowiec przy Kurkowej 14

Nowe inwestycje mieszkaniowe zmieniają Nadodrze


Poszukując własnego wymarzonego lokum nabywcy coraz częściej zamiast domu wybierają wygodny apartament z antresolą i dużym tarasem, najlepiej z widokiem na okoliczny park lub rzekę. Właśnie do takich mieszkań wprowadzą się przed końcem 2014 roku lokatorzy powstającego właśnie apartamentowca przy ul. Kurkowej 14 we Wrocławiu.

Autorem nowoczesnej i szykownej koncepcji architektonicznej jest znana wrocławska pracownia projektowa Maćków.

Apartamentowiec „Kurkowa 14” zlokalizowany jest u zbiegu ulic Dubois i Pomorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich.

W planach projektowych przewidziano osiem kondygnacji mieszkalnych, na których powstanie 210 mieszkań o powierzchni od 27 do 78 mkw. Na poszczególnych piętrach znajdą się zarówno kawalerki, mieszkania dwu - i trzypokojowe, jak i okazałe studia z antresolą. Wszystkie lokale będą posiadały balkon. Właściciele największych apartamentów mieszczących się na ostatnich kondygnacjach budynku będą mogli cieszyć się widokiem na Odrę, który będą mogli podziwiać z dużych tarasów.

W ramach inwestycji zaplanowano też miejsca parkingowe i lokale usługowe. Dopełnieniem kompleksu „Kurkowa 14” będzie biurowiec o powierzchni około 7 tys. mkw.

Oddanie inwestycji zaplanowano na sierpień 2014 roku.

Katarzyna Kunka

Zgłoś uwagę