Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkadziesiąt psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00.  

Grecia 15 lat, numer ewidencyjny 150/16

Została znaleziona na ul Podróżniczej. Była bardzo osłabiona i chuda, obawialiśmy się, że nie przeżyje, jednak doszła do siebie i jest już gotowa do adopcji. Grecia bardzo słabo widzi. Nie radzi sobie w schronisku, jest zestresowana, a na ludzi syczy. Wcześniej, gdy przebywała w klatce już coraz bliżej podchodziła do człowieka, była nim zainteresowana i nabierała zaufania, teraz na nowo zamknęła się w sobie i nie dopuszcza do siebie ludzi. Na pewno jest kotką, która potrzebuje pomocy i musi szybko znaleźć dom, nawet jeśli okaże się nie być pieszczochem. Jest wysterylizowana. 

Olek 6 lat, numer ewidencyjny  545/16

Został znaleziony blisko centrum miasta. Biegał po torach tramwajowych szukając właściciela. Niestety póki co nikt się nie zgłosił po niego.Olek jest cudnym i grzecznym psiakiem. Nie jest agresywny, lubi towarzystwo człowieka. Pewnie odnajdzie się nawet w małym mieszkaniu. Fot: pokochajzwierzaka.pl. 

Prezes 3 lata, numer ewidencyjny 229/16

Został znaleziony w styczniu, trafił do nowego domu, ale niestety po dwóch tygodniach wrócił z powrotem do schroniska. Powód oddania: niezależny, drapie, gryzie. Ponownie został adoptowany, a po miesiącu znowu wrócił, ponieważ kot … budzi małe dziecko. Prezes to kot bardzo miły i kontaktowy, ale też trochę niezależny- chodzący własnymi ścieżkami. Dość szybko aklimatyzuje się w nowym miejscu. Nie toleruje innych kotów- jest bardzo dominujący. Może trafić do domu z możliwością wychodzenia, ponieważ bardzo dużo czasu spędza na dworze. Szuka odpowiedzialnych właścicieli. Jest wykastrowany. 

Piesiu  3 lata,

Jest młody, kochany, spokojny i zgodny ze zwierzętami. Trzyma czystość, więc świetnie nada się do mieszkania. Prawdopodobnie byłby świetnym towarzyszem dzieci.

Filemon numer ewidencyjny 215/16

Został oddany z powodu choroby i wieku właściciela. Na razie bardzo wystraszony. Był domowym kotem. Jest wykastrowany.

 

Fot: schronisko/ pokochajzwierzaka.pl

Zgłoś uwagę