Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkaset psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00. 

 

MAJA 4 lata, numer ewidencyjny 344/16

Została oddana, ponieważ właścicielka jest w ciąży, a kotce zdarza się agresywnie zachowywać. Domowa, miła i dobrze wychowana. Jest wysterylizowana.

GRECIA 15 lat, numer ewidencyjny 150.16

Została znaleziona na ul Podróżniczej. Była bardzo osłabiona i chuda, obawialiśmy się, że nie przeżyje, jednak doszła do siebie i jest już gotowa do adopcji. Grecia bardzo słabo widzi. Przy dłuższym kontakcie z człowiekiem daje się pogłaskać i widać, że jej się to podoba, jednak musi mieć czas na nabranie zaufania. Nie można jej dotknąć znienacka, boi się też hałasu, wtedy zaczyna syczeć i się chować. W schronisku jest bardzo smutna i wystraszona. Bardzo potrzebuje spokojnego, cierpliwego domu. 

JULEK 8 miesięcy, numer ewidencyjny 297/16

Został znaleziony na ul Krzywoustego. Julek jest bardzo wesołym, ruchliwym kotkiem. Wszystko go ciekawi i wszędzie go pełno. Kocha człowieka i uwielbia głaskanie w każdej ilości. Ciągle się łasi i miauczy. Jest łagodny w stosunku do dzieci. Całkowicie nie toleruje innych kotów, gania je po całej kociarni, syczy i bije. Julek koniecznie musi być kocim jedynakiem. Jest wykastrowany

OSKAR 6 lat, numer ewidencyjny 245/16

Został oddany z powodu braku możliwości dalszej opieki. Oskar miał okropne rany na tułowiu, dlatego musiał zostać wygolony (sierść już powoli odrasta). To przepiękny, bardzo duży kocur. Z charakteru- przemiły, łagodny, zrównoważony. Uwielbia głaskanie, ale nie jest nachalny. Raczej toleruje inne koty, chociaż momentami się ich boi. Oskar to wspaniały kocur, który szuka kochającego domu. Jest wykastrowany

RÓZIA 7 miesięcy, numer ewidencyjny 242/16

Trafiła do schroniska z pękniętą żuchwą. Rózia jest bardzo towarzyska i ufna. Łatwo odnajduje się w nowym miejscu. Jest bardzo zabawowa i czasami potrafi złapać ząbkami. Kotka lubi rządzić-ludźmi i innymi kotami, gdy coś jej się nie spodoba, może pacnąć łapką. Jednak to nie żadna agresja, a po prostu wyrośnie na charakterną kocicę. Większość czasu jest przemiła, uwielbia głaskanie. Jest wysterylizowana

TUSIA 6 lat, numer ewidencyjny 308/16

Została oddana z powodu braku możliwości dalszej opieki. Właściciel przekazał, że kotka rzadko daje się głaskać i zdarza jej się brudzić w domu.

fot: schronisko

Zgłoś uwagę