Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkadziesiąt psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00. 

Alex 1 rok, numer ewidencyjny 550/16

Alex zwany Alusiem – prawie owczarek niemiecki. To jeszcze psie dziecko. Niewiele umie, jest dość roztrzepany i nieco nerwowy. Do obcych nieufny, ale dość szybko można go do siebie przekonać. Aluś pięknie bawi się piłeczkami, chętnie je oddaje (nie pilnuje). Dogada się z większością psów. Jest kontaktowy i aktywny. Potrzebuje odpowiedniej diety weterynaryjnej ze względu na wrażliwe jelita. Musi mieć doświadczonego właściciela, który będzie z pracował nad jego zachowaniem. Najlepiej nada do domu z ogrodem, ale jego przyszły właściciel musi mu poświęcać sporo czasu.

Ernest 9 miesięcy, numer ewidencyjny 280/16

Został znaleziony. Kocurek jak na razie potwornie wycofany i wystraszony. Jest nieufny, syczy i chowa się. Bardzo potrzebuje cierpliwej i wyrozumiałej osoby, która poświęci mu trochę czasu i będzie cierpliwa. Dobrym rozwiązaniem byłby również dom tymczasowy w celu oswojenia. Jest wykastrowany. 

Stefan 8 lat, numer ewidencyjny 404/16

Został oddany przez właściciela z powodu częstych wyjazdów. Właściciel przekazał, że kocurek jest bezproblemowy, bardzo miły, domowy i kuwetowy. W schronisku bardzo smutny i wystraszony. Jest wykastrowany.

Inga 10 lat, numer ewidencyjny 319/16

Została znaleziona. Pięknie umaszczona. Bardzo spokojna, zrównoważona. Trzyma się na uboczu, nie narzuca się człowiekowi, ale w kontakcie jest bardzo przyjaźnie nastawiona i ufna. Jest wysterylizowana.

Kimi 7 lat, numer ewidencyjny 337/16

Została znaleziona. Drobna, chudziutka koteczka, ma zmiany skórne. Kimi bardzo źle znosi pobyt w schronisku. Trzęsie się ze strachu i szuka kryjówek. Czasami wciśnie się w taki kąt, że ciężko ją odnaleźć. Koteczka sama nie podejdzie do człowieka, jednak głaskana jest bardzo zadowolona i widać, że to lubi. Kimi bardzo potrzebuje szansy, od kogoś kto będzie cierpliwy i da jej czas na aklimatyzację. Jest wysterylizowana.


fot: schronisko

Zgłoś uwagę