Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkaset psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00. 

Gizmo numer ewidencyjny 243/16

W schronisku od 05.05.2016. Gizmo ma ok. 8 miesięcy i został znaleziony. Jest nieufny do ludzi - wymaga oswojenia. Gizmo raczej nigdy nie miał domu, jednak na pewno cierpliwi i wyrozumiali właściciele by go udomowili. Gizmo został wykastrowany.

Bella numer ewidencyjny 436/16

W schronisku od 03.04.2016.  Wesoła, młodziutka (ok. 9-miesięczna) sunia szuka odpowiedzialnych właścicieli. Została odebrana interwencyjnie ze złych warunków. Ma braki w kontaktach z człowiekiem, początkowo jest lekko nieufna i płocha, ale z każdą chwilą zaczyna się otwierać. Jest jeszcze trochę nieśmiała i momentami się boi, ale coraz częściej można ją zobaczyć cieszącą się przy kratkach boksu. Wymaga jeszcze cierpliwości i wychowania. Świetnie dogaduje się z innymi psami. Nie żyła mieszkaniu, może nie znać podstawowych zachowań, dlatego najlepszy byłby dla niej dom z ogrodem.

Łatka numer ewidencyjny 276/16

W schronisku od 26.02.2016. Łatka ma ok. 10 lat. Została znaleziona przywiązana do ławki. Jest dostojna, piękna, z cudną sierścią. Statecznie przechadza się na spacerze, z nostalgią obwąchując trawę. Jednocześnie jest cichym, spokojnym psem, nie narzucającym się swoją obecnością. Grzecznie wykonuje polecenia, poddaje się z uległością zabiegom. Idealna dla osoby ceniącej sobie ciszę, spokój i wolne przechadzki po parku.

Gucio numer ewidencyjny 603/16

W schronisku od  07.05.2016. Gucio to około 14-letni foksterier, który trafił do Schroniska jako znaleziony. Jest przemiłym starszym samczykiem. To bardzo otwarty i wesoły pies, który uwielbia kontakt z człowiekiem i z innymi zwierzętami. Gucio nie wykazuje agresji. Spacery to jego żywioł, choć nie potrzebuje ich już tak dużo ze względu na swój wiek. Potrzebuje kochającego właściciela na jesień swojego życia.

Badi numer ewidencyjny 323/16

W schronisku od 07.03.2016. Badi ma 4 lata. To przepiękny, długowłosy owczarek niemiecki. Zza krat nie prezentuje się najlepiej, ale przy bliższym poznaniu okazuje się bardzo miłym, dobrze wychowanym psem. Aportuje, daje łapę, siada, czyli podstawy dobrego wychowania zna. Zna również doskonale słowo "masz" i na jego dźwięk natychmiast biegnie do człowieka. Badi powinien trafić do domu, w którym będzie miał dużo kontaktu z człowiekiem.

Lusia numer ewidencyjny 275/16

W schronisku od 21.05.2016. Lusia ma 2 lata i została do Schroniska oddana przez właściciela. Powód - alergia wśród domowników. Kotka jest domowa - załatwia się w kuwecie. wysterylizowana. Do obcych osób nieufna, ale dość szybko można ją do siebie przekonać.

Fot: schronisko

Zgłoś uwagę