Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkadziesiąt psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00. 

Arpa 9 lat, numer ewidencyjny 200/16

W schronisku od 11.04.2016r. Arpa ma ok. 9 lat. Została zwrócona z adopcji po dwóch latach. Właściciel wyjechał za granicę. Przekazał informacje, że Arpa to miła i grzeczna kotka. W schronisku jest bardzo smutna.

Max 11 lat, numer ewidencyjny 314/15

Pies średni. Trafił do schroniska przed rokiem, po śmierci właściciela. Mieszkał na podwórku. Świetnie się sprawdza jako pies do pilnowania. Do obcych raczej nieufny, wobec przyjaciół pieszczoch. Mądra psina.

Calm 12 lat, numer ewidencyjny 57/16

Piesek nieduży. Został znaleziony w styczniu. Zaniedbany, chudy, mizerny i zapchlony. Doszedł już do siebie, przytył. Bardzo spokojny, miły i posłuszny pies. Towarzyski, wesoły i pełen uroku. Mimo wieku w dobrej kondycji.

Dex 2,5 roku, numer ewidencyjny 398/16

W schronisku od 25.03.2016r. Dex to młody, średniej wielkości o pięknym umaszczeniu samiec. Jest idealny dla ludzi lubiących pracę z psami, ponieważ poprzedni właściciele zapomnieli o jego wychowaniu. Dopiero w tym wieku uczy się jak poprawnie zachowywać się na smyczy, przy zabawie, jak również przy innych zwierzętach i ludziach. Polecany raczej do domu z ogrodem.

Berni 7 lat, numer ewidencyjny 442/16

W schronisku od 3.04.2016 r. Berni to bernardyn. Jest bardzo miłym i łagodnym psem. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Nie jest to typ psa stróżującego, a dobry towarzysz rodziny. Prawdopodobnie polubi dzieci. Nie jest konfliktowy w stosunku do innych psów. Jest wykastrowany.

Fot: schronisko

Zgłoś uwagę