Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkadziesiąt psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00. 

Zdzisia 8 lat

Została znaleziona. Drobna, niestety zaniedbana. Koteczka bardzo ufna, ale nie narzucająca się człowiekowi. Spokojna, zrównoważona. Jest wysterylizowana. Nr Ewidencyjny: 566/16

Lizak 5 miesięcy

To wesoły i bardzo energiczny zwierzak. Nie wyrośnie na dużego - będzie średni. Lubi zabawy, zachowuje się jak typowy szczeniak. Czeka na kochający dom. Skończył kwarantannę, właściciel się po niego nie zgłosił, więc jest gotowy do adopcji.

Niunia 2 lata

Została znaleziona. Urocza, drobna, bardzo delikatna koteczka. Jest spokojna i zrównoważona. Uwielbia głaskanie w każdej ilości. Można ją wziąć na ręce, jest łagodna. Wysterylizowana. Nr Ewidencyjny: 531/16

Fionka i Beti (seniorki)

Mieszkają razem w boksie i są nawet do siebie podobne. Wielkie przyjaciółki. Nie mają wspólnej przeszłości, gdyż trafiły do schroniska w innych miesiącach. To psy idealne! Spokojne, zrównoważone, pięknie chodzą na smyczy. Kontaktowe i bardzo łase na smakołyki, przez co pokazują sztuczki. Kochają dzieci. Z racji swojego wieku nie wymagają już wielkich spacerów. Do adopcji w „dwupaku” lub osobno. Fionka (na zdjęciu po lewej) nie lubi kotów, ale oprócz nich, kocha wszystkich i wszystko) Beti natomiast nie sprawia problemów w towarzystwie kotów. 

Benia 13 lat

Została znaleziona. Drobna. Bardzo zaniedbana, z dredami i poszarpanymi uszkami. Koteczka w pierwszym kontakcie nieśmiała, ale już po chwili rozkręca się i doprasza o głaskanie, nie jest jednak nachalna. Benia chciałaby przejść na kocią emeryturę w spokojnym, kochającym domku. 

Fot: schronisko

Zgłoś uwagę