Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkadziesiąt psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.30, a w sobotę i niedzielę od 9.00 do 15.00. 

Babunia, 12 lat, numer ewidencyjny 190/16

W schronisku od 3.04.2016. Babunia została znaleziona. Jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi, uwielbia być głaskana. Nie jest nachalna, bardzo zrównoważona, a w stosunku do innych kotów bezkonfliktowa. Babunia chciałaby mieć swój spokojny, cichy kąt w otoczeniu kochających ludzi.

Śrutek, numer ewidencyjny 1546/15

W schronisku od 3.12.2015. Śrutek to starutki niepełnosprawny piesek. Leżał zagłodzony w rowie – nie mógł się poruszać i pewnie długo czekał na pomoc. Prześwietlenie wykazało, że piesek ma w kilku miejscach śrut. Mimo wszystkich złych rzeczy, których prawdopodobnie zaznał od człowieka, Śrutek wciąż kocha ludzi. Niestety nie chodzi i trudno powiedzieć, czy kiedykolwiek jeszcze wstanie. Niemniej jednak potrafi trzymać czystość i załatwia się jedynie na trawce. Pozostawiony sam grzecznie śpi.

Balto, 8 lat, numer ewidencyjny 349/16

W schronisku od 13.03.2016. Balto to duży samiec. Jest bardzo miłym i łagodnym psem. To grzeczny i spokojny zwierzak. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Nie nadaje się na stróża, a na dobrego towarzysza rodziny. Lubi dzieci. Nie wykazuje agresji do ludzi. Mógłby zamieszkać z suczką. To naprawdę dobry pies!

Zgredek, numer ewidencyjny 217/16

W schronisku od 22.04.2016. Trafił do schroniska z trzema innymi kotami po śmierci właściciela. Był domowym kotem. Na razie w stosunku do ludzi jest bardzo ostrożny, ale to pewnie ulegnie zmianie w cierpliwym domu. Zgredek załatwia się do kuwety i jest wykastrowany.

Kudżo, 9 lat, numer ewidencyjny 923/15

W schronisku od 20.07.2015. Kudżo to mały kundelek. Został oddany po śmierci właściciela. To charakterny zwierzak. Jest nerwowy i potrzebuje spokojnego właściciela, który ma doświadczenie w prowadzeniu psów.

Balbinka, numer ewidencyjny 510/16

W schronisku od 17.04.2016. Balbinka to urocza malutka staruszka. Jest bardzo grzeczna i spokojna. Bardzo cieszy się na widok osób, które zna. Chętnie wychodzi na krótkie spacery. Z innymi psami się świetnie dogaduje. Balbinka niewiele potrzebuje, by być szczęśliwą.

Majki, 3 lata, numer ewidencyjny 1620/15

W schronisku od 4.04.2016. Majki to mieszaniec owczarka niemieckiego i husky'ego, co sprawia, że jest psem mądrym, ale potrzebującym dużo ruchu. Na pewno nie wystarczy mu spacer wokół bloku. Niestety, dotychczasowy właściciel nie poświecił mu czasu na wychowanie i teraz należy włożyć sporo pracy w naukę podstawowych komend. Majki powinien trafić do aktywnej rodziny. Zapewne świetnie się sprawdzi przy rowerze, gdy tylko nauczy się posłuszeństwa.

Czikita, numer ewidencyjny 1620/15

Czikita to sympatyczna i bardzo ekspresyjna suczka. Jest dość szczekliwa i aktywna. Jej przyszły właściciel musi być osobą lubiącą ruch. Czikita toleruje inne psy. Może zamieszkać zarówno w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem (przy czym musi spać wewnątrz). To wesoła sunia, która pokocha nową rodzinę całą sobą!

Fot.: schronisko

Zgłoś uwagę