Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkadziesiąt psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00.  

Hilka 10 lat, numer ewidencyjny 126/16

Trafiła do schroniska po śmierci właścicielki z czterema innymi kotami. Była domową kotką. Jest bardzo ciekawska i pełna energii, do ludzi na razie trzyma dystans, jest lekko nieufna. Daje się głaskać, ale przy dłuższej porcji zaczyna syczeć. Dogaduje się z innymi kotami, korzysta z kuwety, jest dość drobna. Hilka na pewno będzie potrzebowała spokojnego domu, raczej bez małych dzieci. Jest wysterylizowana.

Rysiu 12 lat, numer ewidencyjny 128/16

Trafił do schroniska po śmierci właścicielki z czterema innymi kotami. Był domowym kotem. Zielonooki pręgusek. Bardzo smutny i zestresowany w schronisku. Nie opuszcza swojej kryjówki. W stosunku do ludzi przy dłuższym kontakcie sam zaczyna się podstawiać do głaskania i mruczeć. Bardzo lubi mizianie, ale sam nie podejdzie, bardzo się boi. Jest za to łakomy na przysmaki. Z pewnością będzie wspaniałym przyjacielem musi, tylko dostać czas i cierpliwość ze strony nowego właściciela. Jest wykastrowany. 

Kizia Mizia 6 lat, numer ewidencyjny 100/16

Została odebrana w trakcie interwencji TOZu razem z 36 innymi kotami z fatalnych warunków. Na razie nie jest zbyt towarzyska, przesiaduje na wysokościach, ale także lubi być głaskana. Wysterylizowana.

Wiewiór, Numer ewidencyjny 3/16

Wiewiór to dojrzały, spokojny i stateczny pies. Bardzo przyjacielski do ludzi. Grzecznie chodzi na smyczy. Nie przepada za towarzystwem innych psów. Wiewiór to pieszczoch. Powinien mieszkać u boku człowieka i dużo wylegiwać się na kanapie. 

Tygrys 4 lata, numer ewidencyjny 84/16

Został odebrany w trakcie interwencji TOZu razem z 36 innymi kotami z fatalnych warunków. Duży, kocur z ciemnymi pręgami. Nie może się odnaleźć przy tak dużej ilości kotów. Jest bardzo wycofany. Wykastrowany. 

Ramzes 4 lata, numer ewidencyjny 79/16

Został odebrany w trakcie interwencji TOZu razem z 36 innymi kotami z fatalnych warunków. Ciągle się łasi i prosi o głaskanie. Bardzo wesoły kocurek. Wykastrowany.

Zgłoś uwagę