Szansa na znalezienie pracy - dziś Targi Pracy

W piątek 12 września 2014 r. odbędzie się już druga w tym roku edycja Targów Pracy, które zwykle cieszą się one dużym zainteresowaniem bezrobotnych. Swoje oferty zaprezentuje ponad 20 pracodawców. Targi od godz. 9.00 do 14.00.


- Spodziewamy się kilku tysięcy osób zainteresowanych znalezieniem pracy – mówi Maciej Sałdacz, zastępca dyrektora ds. marketingu usług urzędu Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu. – To doskonała okazja nie tylko do poznania ciekawych ofert pracy, ale również do bezpośredniego kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Dlatego też warto przynieść ze sobą swoje CV, aby od razu wręczyć je wybranej firmie i porozmawiać o warunkach pracy, wymaganiach oraz o swoich szansach na zatrudnienie.

Swoje uczestnictwo w imprezie zgłosiły 22 przedsiębiorstwa. Wśród nich swoje oferty pracy przedstawią m.in. Amazon, CCC, Bosch, Nestle, Neonet czy Dino.

Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy odbywają się od 2006 roku. Mają już swoją tradycję i na stałe wpisały swoją obecność w kalendarz znaczących imprez na lokalnym rynku pracy. 

Targi odbędą się na terenie Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu przy ul. Glinianej 20-22 w godz. 9.00-14.00. Udział w nich, zarówno dla wystawców jak i odwiedzających, jest całkowicie bezpłatny.

Katarzyna KunkaZgłoś uwagę