Szansa na biznes w Indiach

Przedsiębiorcy, którym zależy na zdobyciu nowych rynków zbytu lub też poszukują partnerów biznesowych w Indiach, mogą wziąć udział w spotkaniu z ponad 40 przedsiębiorcami z BOMBAY Industries Associtation, którzy 7 kwietnia odwiedzą Wrocław.

  • spotkanie

    fot. ilustracyjne


Będzie to jedna z największych tego typu delegacji z Indii, która odwiedzi nasz kraj. Znajdą się w niej producenci i odbiorcy indyjscy, reprezentujący różne sektory, m.in. metalowy, chemiczny, elektryczny, farmaceutyczny, kosmetyczny, a także produkcji opakowań oraz sprzętu dla przemysłu ciężkiego i statków.
Będzie to dla nich okazja do odbycia wielu bezpośrednich spotkań biznesowych i zapoznania się z działalnością tutejszych przedsiębiorstw. Rozmowy będą dotyczyły przede wszystkim wymiany handlowej towarów i usług oraz planowanych inwestycji.  

Organizatorami wydarzenia są Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej, Polsko-Indyjska Izba Gospodarcza oraz Wrocławski Park Technologiczny.

Spotkanie odbędzie się we  Wrocławskim Parku Technologicznym.  Firmy, które chcą wziąć w nim udział, mogą kierować swoje zgłoszenia do Dolnośląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera DAWG, tel. 71 794 54 46, e-mail: dcoie@dawg.pl lub dominika.rawecka@dawg.pl.Zgłoś uwagę