Wywietrz szafę i uwolnij swoje ciuchy!

Szafing, czyli Ogólnopolska Akcji Wietrzenia Szaf, firmowana przez serwis Szafa.pl, zaprasza na kolejne spotkanie, podczas którego będzie można wymieniać, sprzedawać oraz kupować i „uwalniać swoje ciuchy”. Wrocławian zainteresowanych porządkami w garderobie zaprasza na 4 lipca Graciarnia Pub Cafe.

  • Graciarnia Pub Cafe

    Graciarnia Pub Cafe to miejsce klimatem nawiązujące do lat międzywojennych. 4 lipca stanie się centrum wrocławskiego Szafingu, fot. ze strony www lokalu


Do wietrzenia szaf dojdzie tego samego dnia także w czterech innych polskich miastach – w Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Rzeszowie. Akcja jest koordynowana przez portal Szafa.pl, którego społeczność to ponad milion kobiet, które „uwalniają swoje ciuchy", by podążać za nowymi trendami. Szafowiczki wciąż zmieniają swoją garderobę oraz doradzają sobie w kwestii mody i inspirują.

Podczas Szafingu we wrocławskiej Graciarni Pub Cafe będzie można oddać, wymienić lub sprzedać za symboliczne kwoty ubrania, torebki, biżuterię, dodatki, książki, czyli wszytko to, co kiedyś dobrze nam służyło, a teraz zalega zapomniane lub niepotrzebne w szafach i szufladach. Uwolniać swoje ciuchy będzie można w godzinach 11.00-15:00 w siedzibie Graciarni przy ul. Kazimierza Wielkiego 39.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja. Zapisy i szczegóły na http://szafa.pl/szafing.  Rezerwacja miejsca kosztuje 10 zł, ale trzeba się spieszyć, ponieważ liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona.

 

Zgłoś uwagę