SYLWESTER WE WROCŁAWIU2018/19

VILLAGE PEOPLE Zobacz więcej
Petarda Wrocław
nie strzela

Wrocław Respect

To będzie największa zabawa w sylwestrową noc we Wrocławiu. 31 grudnia na scenie na wrocławskim Rynku pojawi się 120 muzyków, wokalistów, chórzystów, akrobatów i tancerzy. Zabawa rozpocznie się o godzinie 20:00.

"Wrocław Respect" jest hasłem tegorocznego sylwestra na wrocławskim Rynku. Organizatorzy zapraszają ludzi różnych narodowości, kultur, wyznań i ras, aby przyjechali do Wrocławia, laureata konkursu „European Best Destination 2018”.

Gwiazdą sylwestrowej zabawy będzie grupa Village People, nie zabraknie wielkich hitów „Y.M.C.A.”, „Go West”, „Macho Man”, „In the Navy”. Dokładnie podczas zbliżającego się sylwestra zespół Village People świętuje 40-lecie tego przeboju. Wrocławianie pójdą na rekord Europy – organizatorzy chcą zebrać wokół ratusza 40 000 ludzi, którzy zatańczą z zespołem.

Sylwester Wrocław 2018/2019 [zdjęcia, relacja]
Sylwester we Wrocławiu

Atrakcje

Spotkajmy się o 2000 w sylwestrowy wieczór na wrocławskim Rynku. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy mnóstwo nagród.

#WrocławNieStrzela

Wrocław nie strzela

Wrocław kolejny rok z rzędu nie będzie organizował pokazu sztucznych ogni podczas sylwestrowego koncertu na rynku. Tradycja nie tylko zostanie podtrzymana, ale inicjatorzy akcji „Wrocław nie strzela” idą w tym roku o krok dalej!

Wrocław zaprasza do siebie w sylwestra wszystkich, którym bliskie są takie wartości jak otwartość i tolerancja, bo „Wrocław Respect” jest dla wszystkich.

Stąd także apel, by zrezygnować z puszczania fajerwerków i uwierzyć, że dobra zabawa może obyć się bez huku i wystrzału petard, co z pewnością udowodnią artyści oraz organizatorzy sylwestrowej zabawy, na czele z reżyserem imprezy, Pawłem Gołębskim.

Zobacz szczegóły

Gwiazdy wieczoru

Mapa Wrocław Respect 2018

Legenda

  • Strefa dla niepełnosprawnych
  • Punkt medyczny
  • Policja
  • WC
  • Gastronomia
  • Media

Informacje praktyczne