SWAP w objęciach Lewitacji

Wrocławski klub i restauracja o nazwie Lewitacja (św. Mikołaja 8), poza typowo polskim menu z karty restauracyjnej, najbardziej kojarzy się z odbywającymi się tam co wtorek salsotekami. Parkiet zamienia się wówczas w istną rewię taneczną, nęcąc gości swym rytmem i wprawiając w doskonały nastrój. 

 • Oryginalne wnętrze Lewitacji

  Oryginalne wnętrze Lewitacji (fot. google.pl)

 • Lewitacja we Wrocławiu przy ul. św. Mikołaja 8

  Miejsca jest dość, ale kto pierwszy, ten lepszy... (fot. google.pl)

 • Oryginalny wystrój klubo-restauracji Lewitacja we Wrocławiu

  Buty na suficie? Czemu nie - tam też można zatańczyć! (fot. google.pl)

 • Lewitacja we Wrocławiu przy ul. św. Mikołaja 8

  I oryginalne motto tego miejsca (fot. google.pl)

 • Losowanie nagród podczas SWAP-u

  Podczas SWAP-u do wylosowania będą atrakcyjne nagrody (fot. organizatorzy)

 • SWAP Wrocław 6 września 2014

  Pomysłodawczyni SWAP Wrocław - Dżoolka (fot. organizatorzy)


Elegancki, a zarazem oryginalny wystrój wnętrza klubo-restauracji – m.in. buty na suficie! – sprawia, że w Lewitacji tańczą nie tylko uczestnicy spotkań, ale cały klub razem z nimi! W środy klub zaprasza na wspólne śpiewanie, czyli karaoke, a w czwartki można bawić się przy polskich przebojach.

Tym, co z pewnością wyróżnia Lewitację, jest elegancki wystrój wnętrza. Stylowe meble będą się świetnie komponować z tematyką imprezy SWAP Wrocław – 6 września! Tym razem wydarzenie będzie nieco większe i połączone z networkingiem, co oznacza, że poza nowymi ubraniami można zyskać nowe znajomości.

Niezależnie od frekwencji, miejsca w Lewitacji zabraknąć nie powinno, bo jest ona przestronna i ma mnóstwo potrzebnych każdej uczestniczce krzeseł i stolików. Będzie więc gdzie się rozkładać i eksponować przyniesione ubrania. Niezmiennie jednak obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy! 

Kiedyś zaczęła i teraz to się kręci!

Imprezy SWAP Wrocław zainicjowała wrocławska blogerka Dżoolka. Na jej stronie, pod adresem www.dzoolka.pl, poza relacjami z poprzednich edycji SWAP Wrocław, można znaleźć nietuzinkowe stylizacje na wszystkie cztery pory roku. Wiele z nich składa się ze zdobyczy przyniesionych właśnie z jej imprez SWAP. Dżoolka, oprócz „swojej” wymiany ubrań, współorganizowała również SWAP-y w ramach projektu Kobieta z Wiggorem oraz Wyspa na Weekend. We współpracy z ODT „Światowid” przygotowywała zaś Babskie Targi.   

Zasady SWAP-u Wrocław pozostają bez zmian. Uczestniczki wymieniać się będą ubraniami, butami i dodatkami na zasadzie barterowej, czyli rzecz za rzecz. Wyjątkiem pozostają oczywiście buty, których jako pary nie trzeba rozdzielać. Sprzedaż ubrań dozwolona jest tylko wtedy, gdy wystąpi sytuacja patowa, i druga strona naprawdę nie ma się na co wymienić, ale jedynie za kwoty do 10 zł, maksymalnie 15 zł – wyjaśnia Dżoolka.

Oprócz wymiany – niespodzianki

SWAP Wrocław daje możliwość znalezienia oryginalnych ubrań, ale także wylosowania cennych nagród!

– Tym razem będzie naprawdę słodko! – mówi Julia Daroszewska z Agencji Marketingowej POMELOGO. – Zdradzę, że nagrody dla przybyłych ufundowała kawiarnia Amorinio z wrocławskiego Rynku oraz lodziarnio-kawiarnia Bola Dosse, słynąca z produkcji naturalnych lodów. Jak ostatnio, do wylosowania jest również sesja zdjęciowa, tym razem jej autorką będzie Monika Małek. Oczywiście będzie też stały sponsor imprezy – Babeczkowa Poczta Cookie with Love. 

O wydarzeniu na Facebooku.

MaWi

Zgłoś uwagę