Wymień ubranie na ubranie w plenerze

Tym ciuchami będzie się można wymieniać na świeżym powietrzu –  tuż przed mostem Grunwaldzkim. Miejsce to jakiś czas temu zyskało miano Przestrzeni Kreatywnej, dlatego długo wyczekiwany SWAP Wrocław dobrze tam pasuje. 

  • wymiana ubrań

    fot. SWAP Wrocław


Ostatnio SWAP Wrocław odbywał się w Barbarze, w Infopunkcie ESK. Niestety natłok imprez mających tam miejsce nie pozwolił na ustalenie dogodnego terminu następnej wymiany ubrań – wyjaśnia Dżoolka, wrocławska blogerka, stylistka i organizatorka SWAP-u. Tym razem więc wydarzenia przenosi się w plener, ale ma być nie mniej ciekawie niż pod dachem. Więcej o imprezie dowiesz się:

SWAP Wrocław – na pl. Społecznym

SWAP Wrocław – na pl. Społecznym

Eventy / W plenerze
Termin 20 sierpnia 2016 od 11:00 do 13:00

Miejsce Plac Społeczny

Zobacz

Przypominamy, że pierwszy SWAP Wrocław odbył się w lutym 2013, w jednym z akademików Politechniki. Od tamtego czasu impreza mocno ewoluowała, a dzięki wsparciu Agencji Marketingowej POMELOGO stała się największym cyklem tego typu wydarzeń w naszym mieście i drugim w Polsce – zaraz po Rybnik SWAP Party.

SWAP Wrocław to sposób na spędzenie wolnego czasu i zawarcie nowych znajomości. Wyróżnia go szczególna atmosfera – uczestniczki rozmawiają ze sobą, doradzają, dobrze się przy tym bawiąc. Już na czwartej imprezie pojawiły się dla nich niespodzianki, co pokazało, że firmy zauważyły w wydarzeniu potencjał do promocji swoich produktów. Wówczas były to kosmetyki albo wejściówki na największe wrocławskie targi mody Wrocław Fashion Meeting. Teraz oferta jest bogatsza – wystarczy wziąć udział w wymianie ciuchów, żeby to sprawdzić.Zgłoś uwagę