Wydarzenia

Wydarzenia przeszłe

Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia Webinar: Automatyka budynkowa w Przemyśle 4.0

Podczas webinaru pokażemy rozwiązanie, które automatyzuje zarządzanie instalacjami technicznymi w nieruchomościach. Platforma, którą przedstawimy, pozwala tworzyć raporty, wykresy i wizualizować stan kondycji technicznej budynków - w tym hal produkcy..

Barbara Spotkanie odwołane. Startup Wrocław: Meetup #12 ITCorner Tech Meetup #2

Spotkanie odwołane.  Branża IT to codzienna współpraca specjalistów od biznesu z ekspertami z obszaru technologii. Spotkanie dedykujemy wszystkim, którzy pracują na styku IT i biznesu: tym, którzy planują lub prowadzą swoją firmę i chcą się dow..

3M PFR i Google zapraszają na bezpłatne warsztaty dla przyszłych innowatorów

Jak stworzyć innowacyjny biznes oparty o realizację określonych potrzeb użytkowników - można się będzie dowiedzieć na warsztatach „Projektanci Innowacji PFR” organizowanych wspólnie przez Google i Polski Fundusz Rozwoju. Wkrótce, bo już ..

Barbara NOC It z Axis i Synology

Monitoring wizyjny ma obecnie szerokie zastosowanie w wielu obszarach. Gospodarstwa domowe, małe firmy, a także duże przedsiębiorstwa. Nie ma znaczenia z jakiej jesteś branży! Z monitoringiem spotykamy się w bankach, hotelach czy firmach przemysłowyc..

Silver Conference Center JetBridge meetup#1. How to create products used by millions of users around the world?

Wydarzenie „JetBridge meetup#1. How to create products used by millions of users around the world?” odbędzie się w 13 lutego 2020 r., w Silver Conference Center (sala konferencyjna na 1. piętrze), Plac konstytucji 3 maja.  Agen..

IdeaPlace Wsparcie ze środków Unii Europejskiej

Szukasz funduszy na rozwój firmy? Chcesz zwiększyć konkurencyjność na rynku? A może masz innowacyjny pomysł i nie wiesz, czy masz szanse na dofinansowanie z funduszy europejskich? Przyjdź do nas w dniach 10.02. oraz 18.02. Punkt Informacyjny  F..

Barbara Noc IT z wirtualną rzeczywistością

Centrum Kompetencyjne AB S.A. już po raz 21 organizuje spotkanie w ramach cyklu Noc IT. Tym razem tematem przewodnim będzie wirtualna rzeczywistość jako niezwykle skuteczne narzędzie biznesowe. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zainspirować się, w jak..

Nokia Garage Startup Wrocław: meetup #11 Smart City

Smart City - miasto inteligentne - to miejsce, gdzie nowoczesne technologie wykorzystuje się do poprawy życia mieszkańców. We Wrocławiu starają się to robić zarówno dojrzałe firmy jak i dynamiczne startupy. Które problemy udało się już rozwiązać, a k..

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu OpenCoffee Wrocław 7

Open Coffee to cykl comiesięcznych spotkań w Uniwersytecie Ekonomicznym. Ich luźna atmosfera przyciąga przedstawicieli zarówno branży kreatywnej, jak i IT. Mile widziani są przedstawiciele i przedstawicielki start-upów i kół naukowych, studenci i abs..