Wydarzenia

Wydarzenia przeszłe

Politechnika Wrocławska Jak zbudować zespół start-upowy? Warsztaty design thinking

Warsztaty dla studentów i studentek, myślących o swojej firmie. To szansa na poznanie osób z innych uczelni, zdobycie nowych umiejętności i poszerzenie kompetencji. Uczestnicy i uczestniczki będą mieli okazję poznać przedsiębiorców z Wrocławskiego Pa..

IdeaPlace How to register your business?

Coworking IdeaPlace we współpracy z Biurem Rozwoju Gospodarczego Miasta Wrocławia zaprasza na darmowe warsztaty, skierowane do obcokrajowców chcących założyć w stolicy Dolnego Śląska własną firmę. Podczas wydarzenia prześledzimy wszystkie procesy i p..

AIP Politechniki Wrocławskiej PWr UP Festiwal Przedsiębiorczości

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej zaprasza na Festiwal Przedsiębiorczości.  Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób, które myślą o założeniu własnego startupu lub rozwoju już funkcjonującego biznesu. Siódmeg..

Monterail Porozmawiajmy o sztucznej inteligencji A.I. Meetup Wrocław #2

Organizatorzy zapraszają na drugi A.I. Meetup we Wrocławiu. Otwieramy przestrzeń do wymiany doświadczeń i dyskusji dla wszystkich zainteresowanych tematyką A.I. Na spotkaniu mile widziane będą osoby, które zajmują się sztuczną inteligencją, ale równ..

Kino Nowe Horyzonty Startup Wroclaw: Evolution – Money

Konferencja Startup Wrocław: Ewolucje odbędzie się po raz czwarty. Tym razem jej głównym tematem będą pieniądze. Wydarzenie rozpocznie się 30 maja o godz. 17.30 w Kinie Nowe Horyzonty. Bilety są dostępne w cenie 20 zł. Na zaproszenie ARAW do Wrocław..

Instytut Dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego Przedsiębiorę! Warsztaty, wykłady, konsultacje

„Przedsiębiorę!” to inicjatywa studentek II roku studiów magisterskich Komunikacji Wizerunkowej Uniwersytetu Wrocławskiego, skierowana do młodych przedsiębiorców; zarówno tych potencjalnych (tj. osób rozważających samozatrudnienie), jak i..

CRZ Krzywy Komin Spotkanie Biznesu i Marketingu, Wrocław #1

Marketing automation, big data, strategia - to tylko kilka przykładów z puli tematów, po którą sięgają organizatorzy pierwszego Spotkania Biznesu i Marketingu we Wrocławiu. W drugiej połowie maja fundację Strategie Marketingowe ugości Centrum Rozwoju..

WES.expert Space for pace

Społeczność Liberating Structures Wrocław zaprasza na swoje kolejne wydarzenie. Tym razem, o rozszerzonej formule i agendzie. Oprócz warsztatów i dyskusji czeka nas prelekcja i networking. 21 maja w przestrzeni WES.expert dowiecie się jak kierować sw..

Wrocławski Park Technologiczny Konferencja „30-lecie przemian gospodarczych Dolnego Śląska”

Organizatorzy zapraszają na konferencję „30-lecie przemian gospodarczych Dolnego Śląska”, która odbędzie się w czwartek, 16 maja 2019 roku w budynku Delta Wrocławskiego Parku Technologicznego przy ul. Duńskiej 9. Prowadzenie całości: Jac..

Hard Rock Cafe Marketing Inspire 4 – Skuteczne dotarcie do klienta

Podczas kolejnego wydarzenia z cyklu Marketing Inspire uczestnicy dowiedzą  się jak, wykorzystując różnorodne narzędzia skutecznie dotrzeć do klienta. To wszystko dostarczone przez świetnych prelegentów w samym centrum Wrocławia, w Hard Rock Caf..

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Blockchain Business – edycja specjalna: Hyperledger

13 maja we Wrocławiu będzie miała miejsce konferencja na styku biznesu i technologii. Wstęp darmowy, mówcy to TOP OF THE TOP. Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób praktycznie wykorzystać technologię blockchain w biznesie lub ciekawi cię obecny stan ..

Politechnika Wrocławska Top 500 meet-up PAMI

Top500 Innovators Association zaprasza na swój ósmy meetup. W drugim tygodniu maja spotkamy się na Politechnice Wrocławskiej aby rozmawiać o zarządzaniu, nowych technologiach i innowacjach. Na długiej liście gości znajdziemy m.in. liderów polskich fi..

Magda Kasprzyk MINDFULNESS DLA DZIECI Trening Mindfulness dla nastolatków Wrocław

Jak wesprzeć nastolatka na drodze zwanej dorastaniem? Jednego dnia tryska energią i jest wszędzie, idzie spać o 3 w nocy, zaś drugiego snuje się gdzieś po kątach, przemyka na tyle cicho, że ledwo zauważasz, że wyszedł do szkoły? Kłóci się o wszystko..

Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA) Konferencja GeekWeekWro#5

Organizatorzy GeekWeekWro zapraszają na konferencję wieńczącą piątą edycję tego wydarzenia. Przez cały kwiecień programiści i programistki mają okazję korzystać z szerokiej oferty warsztatów i dyskusji dotyczących szeroko pojętej branży IT. Finał Gee..

QIAGEN Business Services DIY: integrity and common sense in the organization

Liberating Structures Wrocław zaprasza na kolejny meetup skupiony wokół tematyki nowych trendów pracy w zespole. Jak maksymalnie wykorzystać potencjał grupy? Dlaczego wyznaczanie wspólnych celów jest tak ważne?Jak budować kulturę zespołu? Na te (i wi..

Fabryka Sensu Open Coffee Wroclaw #2

Open Coffee to cykl comiesięcznych spotkań w Fabryce Sensu. Ich luźna atmosfera przyciąga przedstawicieli zarówno branży kreatywnej, jak i IT. Mile widziani są przedstawiciele i przedstawicielki start-upów i kół naukowych, studenci i absolwenci uczel..

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Dzień otwarty z kierunkiem studiów Inżynieria zarządzania w WSB

Poznaj bliżej WSB – przyjdź i zobacz, jak wyglądają studia na kierunku Inżynieria zarządzania! Spędź czas na ciekawych warsztatach, dyskusjach i ucz się od ekspertów branżowych. Dla uczniów Jesteś uczniem szkoły średniej? Lubisz uczyć się prze..

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Warsztaty Progress Days: Biznes, zarządzanie, komunikacja

Organizatorzy zapraszają na Progress Days w WSB! Już 16.04.2019 (wtorek) odbędą się bezpłatne warsztaty poświęcone obszarowi: Biznes | Zarządzanie | Komunikacja. Progress Days to cykl darmowych warsztatów i spotkań z ekspertami, z różnych obszarów te..

CRZ Krzywy Komin USER CONF

USER CONF to konferencja tworzona przez użytkowników dla projektantów. Dwa dni w CRZ Krzywy Komin powinny zadowolić każdego pasjonata i pasjonatkę UX, brandingu, projektowania komunikacji, czy teamworku. Przed nami 26 prelekcji i 16 warsztatów, prowa..

Business Garden III Open Day Santander Consumer Bank

Lider rynku consumer finance w Polsce - Santander Consumer Bamk - zaprasza wszystkie start-upy z obszaru e-handlu do udziału w trzecim Open Day. To wyjątkowa okazja do zaprezentowania swoich pomysłów i rozwiązań przed przedstawicielami dużego biznesu..

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Progress Days: IT – Nowe technologie

Organizatorzy zapraszają na Progress Days w WSB. 09.04.2019 (wtorek) odbędą się bezpłatne warsztaty poświęcone obszarowi IT i nowe technologie. Progress Days to cykl darmowych warsztatów i spotkań z ekspertami, z różnych obszarów tematycznych &ndash..

Magda Kasprzyk MINDFULNESS DLA DZIECI Trening uważności dla dzieci Metoda Eline Snel © Wrocław

Po co mojemu dziecku taki trening? Nasze dzieci najczęściej nie wiedzą, jak koncentrować swoją uwagę – jest to dla nich pojęcie abstrakcyjne. Mają jednak świadomość, że jest to coś, czego nie umieją, a dorośli właściwie nie wiedzą, jak im to wy..

Barbara Startup Wrocław: meetup #10

Z wielką przyjemnością zapraszamy na organizowany przez ARAW meetup Startup Wroclaw! Po dziewiątej, bardzo udanej edycji, przyszła pora na #10 w przestrzeni Barbary. Tym razem, tematem naszego spotkania będzie sztuczna inteligencj..

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Make IT Simple – dzień otwarty z informatyką i robotyką

Organizatorzy zapraszają tegorocznych maturzystów na Make IT Simple 2019 czyli dzień otwarty poświęcony studiom informatycznym. Przed uczestnikami: - ciekawe wykłady i warsztaty, - wywiad z robotem EuGeniusem, - gra VR, - goście specjalni, - konkurs...

Biznes-Zone Niezbędnik Przedsiębiorcy, czyli narzędzia, które pomogą Twojej firmie.

Biznes Zone Wrocław zaprasza na darmowe szkolenie „Niezbędnik Przedsiębiorcy".  To wyjątkowa okazja do poznania narzędzi pozwalających ocenić stan obecności firmy w sieci. Dowiemy się również jak dotrzeć do swoich potencjalnych k..

Q Hotel Plus Wrocław JetBrains Road Trip Poland 2019 - Wroclaw

JetBrains Road Trip pod koniec marca zawita do Wrocławia. Będzie to okazja do spotkania z zespołem specjalistów z branży IT i rozmowy na temat Javy, TeamCity i języka Kotlin. W przestrzeni Q Hotel usłyszymy 4 prelekcje: Agenda: 17.30 ‒18.00 Rejestr..

IdeaPlace How to register Your business

Ideaplace we współpracy z Departamentem Strategii i Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Wrocław zaprasza na warsztaty związane z zakładaniem własnej działalności gospodarczej w Polsce. To okazja by lepiej poznać polski system prawny i instytucje, które pomo..

Fabryka Sensu OpenCoffeeWroclaw#1

Open Cofee zaprasza wrocławian na swój pierwszy meetup w naszym mieście. 23 marca, o 8:00 rano, spotkamy się w Fabryce Sensu by lepiej poznać lokalny ekosystem startupowy i biznesowy. W niezobowiązującej atmosferze każdy uczestnik będzie mógł przedst..

Barbara LogCat - Mobile Testing Meetup #1

Wrocławski rynek aplikacji mobilnych rozwija się coraz bardziej z każdym rokiem. Odpowiedzą na rosnące potrzeby specjalistów w tej branży jest pierwszy w Polsce meetup testerów mobile apps. Wydarzenie organizowane przez Droids On Roids we współpracy ..

Ibis Styles Wrocław Centrum X Spotkanie Dolnośląskiego Klubu Przedsiębiorczości

Dolnośląski Klub Przedsiębiorczości zaprasza na dziesiąte, jubileuszowe spotkanie we Wrocławiu. Przed nami prelekcje i okazja na networking wśród liderów wrocławskiego i dolnośląskiego biznesu. To szansa na zajrzenie za kulisy najbardziej innowacyjny..

Cocofli – books art cafe wine bar Magento Meetup Wrocław #6

Magento Meetup wraca z odświeżoną formą i nowymi pomysłami. Szóta edycja odbędzie się w przestrzeni Cocofli i będzie idealną okazją do integracji wrocławskiego środowiska IT, e-commerce i nowych technologii. Przed nami prezentacje, networking i wymia..

Infor People and interactions and Liberating Structures

Liberating Structures dociera do Wrocławia. Po świetnym wystąpieniu Magdaleny Baran na naszym ostatnim meetupie, z przyjemnością zapraszamy na organizowane przez nią spotkanie dotyczące tej nowej techniki zarządzania zespołem. Dowiemy się jak uwolnić..

Surowiec In_mobile Meetup Wrocław

Invite Poland zaprasza na kolejny meetup związany z tematyką mobile. In_mobile Meetup Wrocław to trzy prelekcje, networking i dyskusje w przestrzeni Surowca przy ulicy Ruskiej. Tech-talki dotyczyć będą najnowszych zjawisk w branży technologii i aplik..

Biznes-Zone Wielkie otwarcie Biznes Zone

Organizatorzy zapraszają wrocławskich przedsiębiorców na uroczyste otwarcie Biznes Zone. Pragną rozpocząć działalność wielkim networkingiem oraz szkoleniami biznesowymi.  Sprawdź, co Biznes Zone może  zrobić dla Twojego biznesu. ..

Business Link Green2Day Startup Wrocław: meetup #9 Zarządzanie i przywództwo

Startup Wrocław: meetup #9 to okazja do dyskusji na czym polega dobre i skuteczne przywództwo. Jak być liderem w firmie gdzie pracuje kilka osób, a jak w znacznie większej organizacji? Czy przywództwo wynika z piastowanej funkcji, czy raczej z cech ..

Barbara LET SWIFT – iOS Developers Meetup #18

To już 18. spotkanie z serii LET SWIFT – iOS Developers Meetup. Droids On Roids zapraszają wszystkich zainteresowanych programowaniem aplikacji iOS i pracowników branży IT do wysłuchania prelekcji i wspólnej dyskusji. Meetup będzie prowadz..

Biuro ANIXE Rust Wroclaw Meetup #8

Firma ANIXE zaprasza na kolejne spotkanie poświęcone językowi programowania Rust.  To jeden z najpopularniejszych kompilowalnych języków programowania ogólnego przeznaczenia, rozwijany obecnie przez Mozilla Foundation. Jego znajomość na pew..

Business Link Green2Day Growth Marketing Meetup #2

Gośćmi drugiego spotkania z cyklu Growth Marketing Meetup będą przedstawiciele nowojorskiej firmy Ladder.io. W przestrzeni Business Link dyskutować będziemy o naturze biznesowego wzrostu, jego uwarunkowaniach i skutkach. AGENDA Jak znaleźć odpowi..

CH Wroclavia Wrocław February meetup

 „Odnajdź się w IT" to pierwsze spotkanie dla pracowników tego sektora, ale też dla każdej osoby, która szuka pracy w IT. Organizatorzy przewidują spotkania z różnymi specjalistami z branży IT, którzy przybliżą różne stanowiska i obo..

Monterail meet.js Wrocław

Już w ten poniedziałek w biurze Monterail, przy ulicy Oławskiej, odbędzie się kolejny meetup organizowany przez meet.js Wrocław. To wydarzenie skierowane do wszystkich osób pracujących w branży IT oraz UX/UI-designerów i designerek. W programie znajd..