Wydarzenia

Wydarzenia przeszłe

Wydarzenie online Seminarium: Sztuczna inteligencja dla rozwoju miast i obszarów metropolitalnych

Trzecie seminarium poruszające tematykę rozwoju sztucznej inteligencji, organizowane przez Miasto Wrocław. Wydarzenie odbędzie się online, 17 lutego (środa) o godz. 10:00. Aby w nim uczestniczyć, należy się zarejestrować poprzez formularz rejes..

Wydarzenie online Jak dochodzi do wycieków danych - webinar

Podczas webinaru dowiesz się:  Jak zabezpieczamy systemy ICT. Jak dochodzi do wycieków danych? Analiza: czy technologia nas zawodzi? Jak optymalizować wydatki w zakresie cyberbezpieczeństwa. Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/cyber..

Wydarzenie online Startup Wrocław: Ewolucje – nowa rzeczywistość 2020 online

Rok 2020 zapadnie nam na wiele lat w pamięć, ale nie z powodu wyboru nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych czy pożarów w Australii, ale przede ze względu na koronawirusa, który zmienił reguły gry. Nowa rzeczywistość to temat, który chcemy omówić po..

Wydarzenie online Co jest istotne dla inwestorów w trakcie analizy start-upu?

Podczas webinaru dowiesz się:  jak wygląda rynek VC w naszym kraju i na świecie, jak działają fundusze VC, - co jest istotne dla inwestorów w trakcie analizy start-upu,  jak obecna sytuacja wpływa na rynek i ekosystem. Prowadzący: K..

Stadion Wrocław Zmiana terminu. Konferencja Startup Wars

Zmiana terminu. Wystąpienia reprezentantów jednorożców, expo dla młodych firm oraz konkurs na najciekawszy startup, w którym zwycięzca będzie mógł ubiegać się o 1 mln zł od inwestorów – to zaledwie fragment tego, czego będzie można doświa..

Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia Webinar: Automatyka budynkowa w Przemyśle 4.0

Podczas webinaru pokażemy rozwiązanie, które automatyzuje zarządzanie instalacjami technicznymi w nieruchomościach. Platforma, którą przedstawimy, pozwala tworzyć raporty, wykresy i wizualizować stan kondycji technicznej budynków - w tym hal produkcy..

Barbara Spotkanie odwołane. Startup Wrocław: Meetup #12 ITCorner Tech Meetup #2

Spotkanie odwołane.  Branża IT to codzienna współpraca specjalistów od biznesu z ekspertami z obszaru technologii. Spotkanie dedykujemy wszystkim, którzy pracują na styku IT i biznesu: tym, którzy planują lub prowadzą swoją firmę i chcą się dow..

3M PFR i Google zapraszają na bezpłatne warsztaty dla przyszłych innowatorów

Jak stworzyć innowacyjny biznes oparty o realizację określonych potrzeb użytkowników - można się będzie dowiedzieć na warsztatach „Projektanci Innowacji PFR” organizowanych wspólnie przez Google i Polski Fundusz Rozwoju. Wkrótce, bo już ..

Barbara NOC It z Axis i Synology

Monitoring wizyjny ma obecnie szerokie zastosowanie w wielu obszarach. Gospodarstwa domowe, małe firmy, a także duże przedsiębiorstwa. Nie ma znaczenia z jakiej jesteś branży! Z monitoringiem spotykamy się w bankach, hotelach czy firmach przemysłowyc..