Startup Wrocław: Ewolucje – poznaj inny punkt widzenia

,

Inspirujące rozmowy, ciekawe tematy i zaangażowani goście – na to stawiamy, organizując spotkania dla wrocławskiej branży startupowej. Równie ważna jest dla nas przy tym integracja środowiska oraz budowanie silniejszych relacji pomiędzy aktywnymi i przedsiębiorczymi wrocławianami.

Nie inaczej będzie podczas najbliższego spotkania Startup Wrocław: Ewolucje, na które pragniemy zaprosić przedsiębiorców, osoby, które zastanawiają się nad założeniem własnego biznesu, oraz młodych ludzi, którzy chcą poznać wrocławskie środowisko startupowe. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada w kinie Nowe Horyzonty, start o 18.00. Udział w nim jest bezpłatny, link do zapisów znajdziecie na końcu artykułu.

Koniec roku to bardzo dobry czas na spotkanie i rozmowę o nowych możliwościach, kreatywnych pomysłach i skutecznych sposobach na ich realizację. Analizując sukcesy i porażki mijającego roku, otrzymujemy wykaz naszych mocnych i słabych stron – tego, czym już możemy pochwalić się, i tego nad czym musimy jeszcze popracować.

Hasło, które przyświecać nam będzie podczas konferencji Startup Wrocław: Ewolucje, to „Poznaj inny punkt widzenia” – i to zarówno od strony wymiany doświadczeń, jak i umiejętności spojrzenia na nasz produkt z perspektywy kupującego, czy próby przekonania innych, że to właśnie nasza idea jest tą najlepszą.

Przyjdź, dowiedz się, poznaj

Konferencja składać się będzie z trzech części. Podczas pierwszej zaproszeni przez nas eksperci postarają się odpowiedzieć na pytanie: „Jak sprzedać dobrze?”. O tym, że sprzedaż rozwiązuje wszystkie problemy i jak zdobywać nowych klientów w firmach technologicznych, opowie Tomek Karwatka z Divante. Po nim Maciej Frankowicz z Arkley Venture Capital zdradzi, jak sprawić, by „romans” z inwestorem nie był tylko przygodą na... jedną noc.

Druga część to prezentacja nowo powstałej inicjatywy Startup Founders, której jedną z kluczowych aktywności ma być organizacja spotkań, podczas których w jednym miejscu i czasie spotykaliby się przedsiębiorcy, którzy mają na koncie założenie, zarządzanie i rozwój startupów. W małym gronie planujemy wymianę wiedzy, doświadczeń oraz pomysłów na współpracę w oparciu o mapę kompetencji każdego z nas.

Zainspiruj się!

Trzecia część konferencji to spotkanie z wyjątkowym gościem, strategiem biznesu, konsultantem zarządzania, trenerem kadry menedżerskiej i mówcą motywacyjnym Johnem Spencem, który podczas naszej konferencji opowie o przewodzeniu zespołem i skutecznym przekonywaniu do słuszności swoich idei. Po takiej dawce wiedzy i inspiracji zaprosimy was na spotkanie networkingowe, podczas którego w luźnej, klubowej atmosferze będziemy mogli się lepiej poznać i wymienić doświadczeniami.

Startup: Wrocław 2016 

W maju zorganizowaliśmy konferencje Startup: Wrocław 2016 poświęcona była innowacyjnej gospodarce oraz nowoczesnemu miastu. Wydarzenie w liczbach to  ponad 900 gości, 36 prelegentów i 7 debat. Cieszy również odzew na konferencję ze strony tych, w większości młodych ludzi, pokładających duże nadzieje w stworzeniu własnego mikroprzedsiębiorstwa, które zostanie dostrzeżone i zyska partnerów wśród dużych, flagowych firm, chcących skorzystać z innowacyjnej wiedzy niewielkich podmiotów gospodarczych.

Przygotuj się!

Dzień wcześniej,  tj. 21 listopada, na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się natomiast spotkanie, będące swoistym wstępem do naszego wydarzenia – poruszone zostaną tematy, które następnie rozwiniemy podczas konferencji Startup Wrocław: Ewolucje. Spotkanie na Politechnice jest adresowane do społeczności akademickiej, zainteresowanej tematyką biznesu, rozwoju osobistego i innowacyjności.

Konferencja Startup Wrocław: Ewolucje odbędzie się we wtorek, 22 listopada, początek godz. 18.00 w Kinie Nowe Horyzonty. Udział w niej jest bezpłatny, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy na stronie internetowej: Startup Wrocław: Ewolucje