Zaprezentuj swój startup w Berlinie. „Unikalna szansa”

, ,
Źródło: IFA

Wrocławskie innowacyjne firmy mogą wystąpić na największych w Europie targach elektroniki użytkowej.

Międzynarodowa Wystawa Radiowa (Internationale Funkausstellung - IFA) rozpocznie się w Berlinie 1 września. To jedna z najstarszych imprez handlowych w Niemczech, po raz pierwszy zorganizowano ją w 1926 roku.
IFA - to również największe w Europie targi elektroniki użytkowej – prezentowane są tam najnowsze produkty wielkich światowych firm, a cykl wydarzeń odwiedza około 250 tys. osób.

W tym roku, w ramach targów, swoje innowacyjne rozwiązania mogą pokazać m.in. startupowcy z Wrocławia. 4 września w godzinach 10.30 - 12 w hali numer 26 Targów Berlińskich przewidziano bowiem pitch dla młodych firm z różnych krajów.

Złóż aplikację do 16 sierpnia

 – Poszukiwanych będzie pięć ciekawych rozwiązań dla elektroniki użytkowej – najlepiej z obszarów AI, Mobility, Smart Living czy VR – opowiada Adam Formanek ze stowarzyszenie Branży IT w Berlinie - SIBB e.V.  – Dla startupów – także tych z Wrocławia - to unikalna szansa na zaprezentowanie swoich pomysłów przed gigantami światowej elektroniki. Warto pamiętać, że przedstawiciele niewielu krajów otrzymali taką możliwość – dodaje Formanek.

Prezentacja startupu powinna zostać przygotowana w języku angielskim i trwać pięć minut.
Aplikacje można składać do 16 sierpnia. By wziąć udział w pitchu potrzebny jest także bilet dla zwiedzających (maks. 40 euro)
Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres email adam.formanek@sibb.de lub anna.zmijewska@msz.gov.pl. W tym drugim przypadku należy powołać się na SIBB.