Cluify wśród krajowych finalistów Central European Startup Awards 2017 [ZAGŁOSUJ]

,
Materiały Cluify

Wrocławski startup awansował do krajowego finału prestiżowego konkursu. By wejść do czołówki europejskiej, potrzebuje wsparcia w głosowaniu.

Central European Startup Awards 2017 to jedno z największych w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń promujących młode i innowacyjne biznesy. Do towarzyszącego mu konkursu zgłosiło się w tym roku 1,4 tys. początkujących firm z 10 państw regionu.

Wybrane startupy najpierw kwalifikują się do finałów krajowych, a potem do finału europejskiego. W sumie nagradzane są w ośmiu kategoriach  m.in. Startup Roku, Najlepszy Startup FinTech czy Najlepszy Startup BioTech.

Cluify w finale

W kategorii Najlepszy Startup IoT (Internet Rzeczy) do polskiego finału nominowana została wrocławska firma Cluify. Cluify to internetowa platforma marketingowo-analityczna, która pozwala markom docierać z reklamą online do osób odwiedzających stacjonarne sklepy konkurencji, uczestników określonego wydarzenia czy mieszkańców wybranych osiedli.

W specjalnym panelu reklamodawcy weryfikują skuteczność prowadzonych kampanii poprzez określenie, czy osoba, do której została wysłana reklama rzeczywiście weszła do sklepu i dokonała zakupu.

Zagłosuj w internecie

Oprócz możliwości pozyskania klientów na podstawie zachowań w świecie rzeczywistym, platforma oferuje również pomiar ruchu wewnątrz placówek stacjonarnych. Swoje działanie opiera na kombinacji technologii beacon i Wi-Fi. Wśród klientów Cluify znajduje się już m.in. sieć kawiarni Etno Cafe czy internetowy sklep ze strojami kąpielowymi Sunbarrel.

Cluify należy do wrocławskiej grupy Datarino, która w czerwcu otrzymała 6 mln zł dofinansowania od funduszu Luma Ventures, należącego do Luma Investment.

Głosowanie publiczności na najlepszy polski startup zostało otwarte 3 sierpnia. Internauci głosować mogą poprzez stronę http://centraleuropeanstartupawards.com/vote. Wyniki ogłoszone zostaną podczas polskiego finału CESA, który odbędzie się 26 września w Warszawie.