Badanie wrocławskiego rynku IT

Weź udział

Założenia

Dołącz do badania, w wyniku którego powstanie raport opisujący wrocławski rynek IT. Jego celem jest wnikliwa analiza wrocławskiego sektora IT – ocena jego innowacyjności, zidentyfikowanie obszarów działalności firm zlokalizowanych na terenie aglomeracji wrocławskiej, czynników sprzyjających rozwojowi rynku oraz barier. Chcemy wskazać obszary i kierunki rozwoju dla firm tworzących wrocławski rynek IT, omówić możliwości współpracy biznesu i uczelni wyższych, a także opracować strategię dla Wrocławia w zakresie wspierania rozwoju rynku IT w naszym mieście.


Reprezentujesz firmę IT zlokalizowaną w aglomeracji wrocławskiej? Zgłoś się do badania! Jeśli Twoja działalność należy do grupy badawczej, skontaktujemy się z Tobą.


Badanie jest anonimowe – w publikacji nie zostaną ujawnione dane firm biorących w nim udział. Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 25 minut.


Organizatorem badania jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA we współpracy ze Stowarzyszeniem ITCorner oraz firmą Biostat.

Zgłoszenie do badań

Fill out my online form.

Kontakt

Magdalena Wypych

magdalena.wypych@araw.pl