„Impelki” odliczają czas do startu ligi

10 dni zostało do meczu inaugurującego Orlen Ligę w siatkówce kobiet. Ze względu na transmisję meczu 1. kolejki przez telewizję Polsat zmianie uległa godzina rozgrywania spotkania – z godziny 18:00 na 17:30. 15 października rywalkami Impelek we wrocławskiej Hali Orbita będzie drużyna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.


Do inauguracji pierwszego meczu Orlen Ligi w sezonie 2015/2016 pozostały niecałe dwa tygodnie. Wielkie emocje w Hali Orbita rozpoczną się jednak szybciej niż planowano. Mecz wystartuje pół godziny wcześniej, a więc punktualnie o 17:30!

Zmiana wynika z faktu, że telewizja Polsat podjęła decyzję o transmisji meczu inaugurującego krajowych rozgrywek. Oczywiście data i miejsce spotkania pozostają bez zmian. W czwartek, 15 października rywalkami wrocławianek będą zawodniczki drużyny KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

W sprzedaży są już bilety na mecz – dostępne w sieci Empik, punktach STS i za pośrednictwem serwisu KupBilet.pl, podobnie karnety obejmujące cały sezon. Wszelkie informacje odnośnie sprzedaży biletów dostępne są na stronie stronie w zakładce „bilety”.

Wydarzenia na go.wroclaw.pl
Orlen Liga w siatkówce kobiet

Orlen Liga w siatkówce kobiet

Wydarzenia sportowe
Termin 15 października 2015 17:30

Miejsce Hala Sportowo-Widowiskowa Orbita

Zobacz
Zgłoś uwagę