1 marca startuje Akademia (pół)maratonu 21K.pl

Na biegowej mapie Wrocławia pojawiła się nowa inicjatywa – Akademia (pół)maratonu 21K.pl. Głównym celem inicjatywy będzie profesjonalne przygotowanie zarówno tych, którzy już biegają, jak i początkujących biegaczy do startów w maratonie i półmaratonie.

  • Fot: materiały organizatora


Przypomnijmy, Akademia (pół)maratonu startuje 1 marca. Zbiórka o godz. 19.00 obok pomnika Fryderyka Chopina w parku Południowym. Od 29 marca miejscem spotkań będzie park Grabiszyński. Cykl treningowy potrwa do końca września. Organizatorem wydarzenia jest Trenuj z Nami – podmiot, który ma duże doświadczenie w przygotowywaniu zawodników do startów w różnych zawodach biegowych.

Program rusza  w parku Południowym. Natomiast od 29 marca miejscem spotkań będzie park Grabiszyński. Organizatorzy zapraszają zarówno amatorów, jak i doświadczonych biegaczy. Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy, w zależności od stopnia zaawansowania. W programie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie.

Grupy treningowe będą się spotykać dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki. Poza tym uczestnicy będą dostawali od swoich trenerów zadania domowe, czyli dodatkowe jednostki biegowe do samodzielnego pokonania. Biegacze pod okiem wyspecjalizowanych trenerów długich biegów będą się uczyć poprawnej techniki biegowej, a także pracować nad wytrzymałością.

Mocną stroną treningów jest kadra. Z uczestnikami będą pracować Adam Draczyński, Tomasz Sobczyk, Mieszko Wiktorski i Andrzej Witek. Są to biegacze, którzy mogą pochwalić się tytułami mistrzowskimi.  

Aby dołączyć do programu, wystarczy wypełnić formularz, znajdujący się na stronie www.21K.pl. Znajdziecie tam też szczegóły dotyczące opłaty za siedmiomiesięczny kurs i więcej informacji dotyczących programu. 

Akademia (pół)maratonu 21K.pl

Akademia (pół)maratonu 21K.pl

Biegi i maratony / Zajęcia sportowe / Dla seniorów / Dla wszystkich / W plenerze
Terminod 1 marca 2016 do 29 marca 2016

Miejsce Wrocław Park Południowy

Zobacz
Zgłoś uwagę