Stadion, biznes i Sevilla

Stadionowe pakiety biznesowe na mecz z Sevillą

  • fot. Stadion Wrocław


Rewanżowy mecz IV rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej pomiędzy Śląskiem Wrocław a Sevilla FC odbędzie się w czwartek, 29. sierpnia na Stadionie Wrocław.

Na to spotkanie ciągle można kupić wybrany pakiet biznesowy, jednak jak mówi rzecznik prasowy spółki Wrocław 2012, Adam Burak: - Trzeba się śpieszyć, bo już 3/4 pakietów zostało sprzedanych.  

Pakiety na mecze Pucharu Polski i Ligi Europejskiej nie wchodzą w skład sprzedawanych abonamentów na sezon 2013/2014, mimo to wszyscy najemcy, którzy wykupili miejsca biznesowe na oglądanie mecze T-Mobile Ekstraklasy również zaopatrzyli się w wejściówki na europejską konfrontację 29. sierpnia.  

Najtańszy pakiet kosztuje 800 zł, a w jego skład wchodzi:

- bilet na mecz do obejrzenia na trybunie VIP
- catering i bar w Biznes Klubie
- bezpłatny parking

- Obecność na meczu to również możliwość poznania ciekawych ludzi i nawiązania cennych kontaktów. Na Stadionie Wrocław Coraz częściej gościmy selekcjonera kadry narodowej Waldemara Fornalika, który bacznie przygląda się wrocławskim graczom. Nie brakuje również samych reprezentantów Polski, ale z poza futbolowych dyscyplin, np. ostatnio na mecz z Belgami przybył siatkarz, Bartosz Kurek – dodaje Adam Burak.

Dla klientów, którzy zdecydują się wykupić abonament w klubie biznesowym lub w loży na rozgrywki w polskiej ekstraklasie, przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty cenowe na mecz z hiszpańską drużyną. Oczywiście jeśli Śląsk przejdzie do fazy grupowej Ligi Europejskiej będzie to oznaczało, że zagra na Stadionie Wrocław co najmniej trzy mecze, na które również będzie można zaopatrzyć się w biznesowe pakiety  – zaprasza rzecznik spółki.

Informacje o sprzedaży pakietów biznesowych dostępne są na stronie Stadionu Wrocław.

Patrycja WojciechowskaZgłoś uwagę