Bilety na Memoriał Tomasza Jędrzejaka w sprzedaży

Do sprzedaży trafiły bilety na Memoriał Tomasza Jędrzejaka, który 31 marca, o godzinie 15.00 odbędzie się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Zawody mają szczytny cel – dochód z imprezy (także z biletów) zostanie przekazany żonie i córkom wieloletniego kapitana wrocławskiej Sparty, który zmarł 14 sierpnia ubiegłego roku.


Co ważne, w imprezie zawodnicy wystartują na własny koszt, a wszystkie osoby zaangażowane w jego organizację będą pracowały społecznie.

Przy zakupie biletów na Memoriał Tomasza Jędrzejaka, wszyscy chętni będą mieli także opcję dobrowolnego zakupu biletu droższego niż podstawowa cena, czyli tzw. „cegiełki” – srebrnej lub złotej (dwukrotność i trzykrotność ceny podstawowej biletu). – Chcemy w ten sposób dać ludziom dobrej woli możliwość dodatkowego wsparcia edukacji córek Tomasza Jędrzejaka – mówią organizatorzy.

15 marca ruszyła sprzedaż otwarta

Od piątku, 15 marca, ruszyła otwarta sprzedaż biletów. Wcześniej, wejściówki mogli nabyć wyłącznie posiadacze karnetów na sezon 2019 w PGE Ekstralidze. 

Na ten moment wiadomo, że w zawodach wystartują żużlowcy Betardu Sparty Wrocław, na czele z liderami drużyny: Maciejem Janowskim i Taiem Woffindenem, a swój udział potwierdzili także między innymi: Jarosław Hampel, Piotr Pawlicki, Piotr Protasiewicz, Janusz Kołodziej, Grzegorz Walasek i Krzysztof Buczkowski.

Ceny biletów:

  • Trybuna Wschodnia – 5 zł
  • Trybuna Zachodnia – 10 zł
  • Trybuna Zachodnia Sektor V – 25 zł

Tomasz Jędrzejak w stolicy Dolnego Śląska i w klubie WTS Sparta spędził aż 12 sezonów. W tym czasie sięgnął po dwa tytuły Drużynowego Wicemistrza Polski, a także po najcenniejsze trofeum w karierze – Indywidualne Mistrzostwo Polski.

Żużel: Memoriał Tomasza Jędrzejaka

Żużel: Memoriał Tomasza Jędrzejaka

Wydarzenia sportowe / Dla wszystkich
Termin 31 marca 2019 od 00:00 do 23:59

Miejsce Stadion Olimpijski we Wrocławiu

Zobacz

– Tomek był wspaniałym zawodnikiem, naszym kapitanem i przyjacielem, dla wielu wzorem do naśladowania. Memoriał jest dla nas bardzo ważny i wierzę, że będzie też nadzwyczajnym wydarzeniem dla całej żużlowej Polski. Bardzo nam zależy na tym, aby Memoriał Tomasza Jędrzejaka miał wysoką rangę. Organizacja tego turnieju na otwarcie sezonu żużlowego 2019 ma temu służyć – mówi Krystyna Kloc, przewodnicząca Rady Nadzorczej WTS-u Sparty Wrocław.

Czytaj także: Zgłoś uwagę