Spotkania z milionerami

Największy festiwal biznesu w Polsce


Wszyscy, którzy myślą o tym, żeby już na studiach poznać świat biznesu, chcą skorzystać z wiedzy multimilionerów, praktyków biznesu i specjalistów z dziedzin, które są niezbędne w osiągnięciu sukcesu zawodowego, będą mieli na to szansę podczas festiwalu BOSS 2014. Od 7 do 10 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się XI edycja tego największego festiwalu biznesu w Polsce. Bezpłatne szkolenia i warsztaty, inspirujące prelekcje, konkursy z nagrodami – to wszystko czeka na uczestników Festiwalu BOSS 2014 – Rozwój. Kariera. Sukces. Organizatorzy szacują, że weźmie w nim udział około 2 tys. studentów.

Warto posłuchać najlepszych

Festiwal BOSS 2014 to możliwość wysłuchania prelekcji milionerów: Franka Bekkersa dyrektora zarządzającego międzynarodowej sieci Mobile Vikings oraz Daniela Kubacha, który swoją przygodą z biznesem zaczął już wieku 20 lat, dzięki czemu obecnie może pochwalić się wieloma udanymi inwestycjami oraz członkostwem w elitarnych organizacjach. Gościem specjalnym inauguracji będzie Krzysztof Sarnecki – biznesmen, mistrz negocjacji, konsultant kilkuset polskich i amerykańskich firm m.in. BENQ Siemens, Puls Biznesu, Budimex czy Deutsche Bank.

Zakończenie BOSSA uświetni Jakub Benke – dwukrotny triumfator konkursu na Najlepszego Pracodawcę Roku. Zarządzana przez niego spółka Blue Jet ma już 11 samolotów i z rocznymi przychodami przekraczającymi 100 mln złotych jest największym w Europie Wschodniej przewoźnikiem czarterującym odrzutowce biznesowe.

Liczy się praktyka

Festiwal BOSS to także warsztaty ukierunkowane na przekazanie praktycznej wiedzy oraz szkolenia m.in. z marketingu, sprzedaży, optymalizacji podatkowej, inwestycji na giełdzie, coachingu, wystąpień publicznych oraz zarządzania. Wszystkie wydarzenia festiwalowe są bezpłatne.
Celem festiwalu jest ułatwienie studentom startu w zawodowe życie poprzez umożliwienie poznania praktycznej wiedzy ludzi sukcesu
Festiwal BOSS jest przeznaczony dla studentów wszystkich wrocławskich uczelni. Patronem wydarzenia jest rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu profesor zw. dr hab. Andrzej Gospodarowicz.

Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Forum Business Centre Club

Zapisy na wydarzenia festiwalowe: https://bosswroclaw.evenea.pl/

Katarzyna KunkaZgłoś uwagę